Oto jest kasia ocena postępowania kasi

Pobierz

Kasia jest bardzo zdolna i ambitna, a nauczyciele cenią ją za ogromną ochotę do nauki, sumienność i niesamowitą pilność.Oto jest Kasia - Opis i dane produktu Powieść dla dzieci w wieku 7-9 lat, która weszła na stałe do kanonu lektur szkolnych.. Co takiego chciała pożyczyć Ewka w klasie od Kasi?. Mira Jaworczakowa.. Frustracja, złość i smutek dziewczynki - narodziny buntu.. Wyróżnianie przymiotników w tekście.. Streszczenie "Oto jest Kasia" 1.Kto jest autorką książki "Oto jest Kasia"?. Test znajomości lektury Oto jest Kasia Miry JaworczakowejOto jest Kasia to opowieść o małej dziewczynce, która niespodziewanie z najmłodszego dziecka w rodzinie staje się starszą siostrą.. Niekoleżeńskie postępowanie Kasi.. Jej bohaterką jest Kasia - dotychczas wzorowa uczennica i ulubienica rodziców i dziadków - której rodzi się siostrzyczka.Oto jest Kasia • pliki użytkownika KasiaAnia przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • 27 Nie musi sie byc kapitanem.mp3, 26 Mama wie zawsze.mp3W dorobku pisarki książka ta uznawana jest za jedną z najlepszych.. Pogorszenie wyników w nauce.. .SCENARIUSZ MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU CZYTELNICZEGO POPULARYZUJĄCEGO TWÓRCZOŚĆ MIRY JAWORCZAKOWEJ "OTO JEST KASIA" W dniu 23.03.2011 roku w SP 14 odbył się III Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy "Oto jest Kasia", przeznaczony dla uczniów klas III przygotowany przez Joannę Strągowską i Krystynę Kowalską..

... 3117 ocen Twoja ocena .

Forum, komentarze, oceny, opinie dla Oto jest KasiaTest zawiera 13 pytań.. Rozwiązywanie zadań tekstowych z zastosowaniem dodawania, odejmowania, mnożenia i dzielenia pisemnego.. Chociaż nie jest moją ulubioną książką na pewno zasługuje na uznanie.. Frustracja, złość i smutek dziewczynki - narodziny buntu.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Księgarnia, Pozostałe książki.. Pokoloruj ramki takim samym kolorem.. Książka ta została wydana w 1959 r. a jej autorką jest Mira Jaworczakowa, polska pisarka i autorka książek dla dzieci i młodzieży.. , 2.Kto zdecydował się pomagać Kasi w lekcjach?, 3.W co bawiły się dziewczynki podczas wizyty u Kasi?. Niekoleżeńskie postępowanie Kasi.. , 4.Jakie zwierzątka przyniosła pani do klasy?. Ustalenie kolejności zdarzeń w powieści "Oto jest Kasia".. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Pogorszenie wyników w nauce.. Rozwiązywanie zadań tekstowych z zastosowaniem dodawania, odejmowania, mnożenia i dzielenia pisemnego.. 8) 8.Gdzie pracował tatuś Kasi?. Zagrożenie, że Kasia nie zda do następnej klasy.. [AUDIOBOOK] Mira Jaworczakowa Oto jest KasiaOto jest Kasia .. Jurek pomaga Kasi w lekcjach - poprawa w nauce.. Kasia nie radzi sobie z poczuciem odrzucenia, nie rozumie, że młodsza dziewczynka wymaga opieki i uwagi..

13.Średnia ocena 4,00 ... Quiz w Poczekalni.

, 6.Jaką niespodziankę przywiozła mama Kasi?. MrsSarach 4 lata temu.. Cele ogólne:ocena zachowania kasi Oceń postępowanie Kasi.Pamiętaj, aby opierać się na faktach, a fakty poprzeć argumentami.Napisz wypowiedź pisemną.Pomyśl, dlaczego Kasia tak, a nie inaczej się zachowywała.W swojej pracy uwzględnij swoje przemyślenia.Oto jest Kasia Oceń, którym z portretów Kasi można zilustrować początek książki, a którym zakończenie.. Cele ogólne:5) 5.Kto jest autorką książki pt. "Oto jest Kasia'?. Rysowanie węglem portretu Kasi.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.Jak dobrze znasz lekturę "Oto jest Kasia"?. Jest też napisana prostym językiem, więc jest idealna dla dzieci.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. Przeczytaj opis książki "Oto jest Kasia" a także poznaj jej ocenę.. Inscenizowanie sądu nad Kasią.. Rysowanie węglem portretu Kasi.. 10) 10.Jaką postać chciała zagrać Kasia w szkolnym przedstawieniu?Propozycja lekcji w klasie III podsumowującej omawianie lektury Miry Jaworczakowej pt. "Oto jest Kasia" Temat : Na czym polega moc przyjaźni?. Kolejne kłamstwa.. 'Oto jest Kasia' - test ze znajomości lektury.. Zagrożenie, że Kasia nie zda do następnej klasy.. , 8.Gdzie pracował tatuś Kasi .CAŁY audiobook kupisz tu - dotychczas wzorowej uczennicy i ulubienicy rodziców oraz dziadków - rodzi się sio.Nasi rówieśnicy w lekturach..

Początek opowiadania.Oto jest Kasia ocena, kodowanie.pdf.

Jurek pomaga Kasi w lekcjach - poprawa w nauce.. Udostępnij.. Skomentuj.. Cele: dydaktyczny - umiejętne dostrzeganie przyczyn i skutków wyróżnianych wydarzeń, - samodzielne uzupełnianie tekstu z lukami,Oto jest Kasia - streszczenie Tytułowa bohaterka powieści to ośmioletnia dziewczynka - uczennica drugiej klasy szkoły podstawowej.. , 7.Co Kasia rozbiła na nosie Kazkowi?. Sprawdź też koniecznie recenzję "Oto jest Kasia".Kasia jest bardzo dobrą uczennicą, chwaloną i lubianą przez nauczycieli, ale i przez rówieśników.. Sądzi, że jeśli zmusi wszystkich, by się nią zainteresowali, to wszystko będzie tak, jak dawniej.6.. 67 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Formułowanie rad dla Kasi - bohaterki lektury M. Jaworczakowej pt. "Oto jest Kasia", aby mogła zdobyć przyjaciół Cel główny: uświadomienie dzieciom wartości i potrzeby przyjaźni w życiu, bezinteresowności w pomaganiu innym .. Poznaj "Oto jest Kasia" autorstwa Mira Jaworczakowa.. Kolejne kłamstwa.. Konspekt zajęć dla klasy III - praca z lekturą pt. "Oto jest Kasia" Miry Jaworczakowej.. 0 ocen .Ocena postępowania tytułowej postaci książki pt. "Oto jest Kasia" M. Jaworczakowej.. Wyróżnianie przymiotników w tekście.. Jakie wydarzenie wpłynęło na poprawę postępowania Kasi?. Opowiada o Kasi, która jest samolubna i jak się zmieniła..

... Jakie wydarzenie wpłynęło na poprawę postępowania Kasi?

Zazdrość Kasi - to Agnieszka jest w centrum uwagi rodziców.. Oceny (40236) Przedszkole (940) Przybory Szkolne (8444) Studia (23024) Szkoła - Ogólne (81334) Szkoła Podstawowa (213863) .. Oceń postępowanie Kasi z lektury "Oto jest Kasia".. "Oto jest Kasia" to opowieść o małej dziewczynce, która zyskuje małą siostrzyczkę.. a. narodziny siostrzyczki b. wspaniały prezent z okazji urodzin4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. 7) 7.Co Kasia rozbiła na nosie Kazkowi?. , 5.Kto jest autorką książki pt. "Oto jest Kasia'?. Nie chce pogodzić się z tą sytuacją, czuje się bardzo pokrzywdzona; buntuje Proszę o ładną długą odpowiedź.. Wybierz właściwe wyrazy oceniające Kasię i napisz je pod odpowiednimi obrazkami.. poważna choroba siostrzyczki.1.Jak na imię miała dziewczynka, która przybyła do klasy Kasi?. Jednak gdy dziewczynka przebywa w domu z rodzicami, ujawnia się w pełni jej charakter.. Wszystkie przerwy w szkole spędza na grach, zabawach i rozmowach ze swoimi koleżankami.. Inscenizowanie sądu nad Kasią.. Publikacja zawiera test dotyczący znajomości lektury klasy III "Oto jest Kasia".. DownloadKsiążka Oto jest Kasia - opinie, komentarze o produkcie.. Celem konkursu była popularyzacja twórczości Miry Jaworczakowej .Ocena postępowania tytułowej postaci książki pt. "Oto jest Kasia" M. Jaworczakowej..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt