Test z lektury gang niewidzialnych ludzi

Pobierz

15/15 super quiz, jak dobrze że ludzie jeszcze robią quizy związane z lekturami .Test z lektury!. a) przed szkołą, gdzie padli ofiarą zaczepki starszych kolegów b) podczas lekcji, gdy musieli zająć miejsce w jednej ławce z powodu spóźnieniaFelix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi - test z lektury.. Rozpoznasz postacie z Miraculous w filtrach?. Rozwiąż test!Rafał Kosik, "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test z lektury na poziomie trudnym.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Nika miała.. W jakich miejscowościach toczy się akcja powieści?. Osadź.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań z pierwszej części wielotomowej przygody młodzieżowej w klimatach science fiction!klasa 6 Lektury obowiązkowe "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test 1.. 16 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Przyjaciele wyjechali .Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik).. U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o lekturze Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi.Wypełniając test wiedzy, dowie się ile zapamiętała po przeczytaniu lektury.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Test z lektury " Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Test składa się z 12 pytań.. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?.

Okazało się że gang niewidzialnych ludzi to: ekierka.

Edytuj elementy.. Utwórz Ćwiczenie Logowanie Utwórz Konto Polski.. rude włosy.. Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz gang niewidzalnych ludzi" .. 19/20 miałam to jako lekturę w tamtym roku… to była dla mnie jedna z najgorszych lektur i ogólnie książek jaką czytałam .. Test wiedzy o rzeczach związanych z dziadkiem!. 2020-10-09 Sylwia Wiracka W ramach obchodów Miesiąca Bibliotek Szkolnych proponujemy Wam także udział w konkursie czytelniczym ze znajomości książki pt. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .Start studying Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi - pytania do sprawdzianu.. Motyw.. Rafał Kosik; Bolesław Prus; .. Quiz wiedzy z lektury szkolnej "Stary człowiek i morze".. Udostępnij.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Tromba czy Marcin Dubiel?. Skomentuj.. chomik8.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Masz miejską czy wiejską osobowość?Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test z lektury.. Ikigai 11 miesięcy temu.. Część 1.. Skomentuj.. Część 3.. Test z części 1-2, czyli "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" i "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa"..

... Test z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi."

Wybierz zimowe zdjęcia, a my powiemy ile masz w sobie zimiary!. Udostępnij.. Kto jest autorem lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi"?. We trójkę postanawiają oduczyć chłopaków kradzieży.. Jak na nazwisko miała nauczycielka z matematyki?. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. Sprawdź swoją wiedzę!. Strona Główna Funkcje Społeczność Plany Cenowe.. Gdzie Nika spędziła noc po tym, jak zaginęła w górach?. Część 2.. — O kim mowa?Sprawdź swoją wiedzę na temat lektury Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Co wiesz o książce: "Felix, Net i Nika"?. .Test z lektury Felix Net i Nika - Gang Niewidzialnych Ludzi Test wg Email13 Lektura "Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".-specjalnie dla klasy VIC RuletkaTest z części 1-2, czyli .. Jaką tajemnicę ukrywała Nika?. Skomentuj.. Udaje im się znaleźć kryjówkę chłopaków - Marcela i Rubena.. Udostępnij.. Regulamin Polityka prywatności Polityka cookies Przegląd treści Dla rodziców Dla szk .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy.. U góry znajdziesz quiz Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi.. "FELIX, NET I NIKA ORAZ GANG NIEWIDZIALNYCH LUDZI" - TEST PYTANIA..

... Test z lektury: "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".

- Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Więcej.. Sprawdź się!. Tromba czy Marcin Dubiel?. Polski.. Później udaje im się pomóc w rozbiciu Gangu Niewidzialnych Ludzi kierowanego przez tajemniczego Mortena.. Strona główna;Witaj na stronie Quizz.pl.. 1576 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Udostępnij.. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. Czy dopasujesz aukcję .Test z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. 5 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi - test z lektury.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby .a) ,, Przewóz roślin '' b) Gang niewidzialnych ludzi c) Nie było żadnej furgonetki d) ,, Transport zwierząt 11) ,, Zbędne Kalorie '' a) wynalazek taty felixa b) Nazwa pokarmu dla zwierząt c) Nazwa kawiarni d) nazywa obrazu mamy felixa 12) Co Manfred otrzymał na Boże Narodzenie ?Test sprawdzający znajomość lektury "FNiN oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Szukaj.. Wybierz prawidłową odpowiedź.. Kim z zawodu jest mama Neta?. Twórz lepsze zajęcia w krótszym czasie.. Kto jest autorem książki pt. " Felix, Net i Nika oraz Gang niewidzialnych ludzi"?. Zmień szablon .Quiz wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi"..

...Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" 1.

Jak nazywali się główni bohaterowie książki?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Çoktan seçmeli bir dizi soru.. Co Net nosiła zawsze w plecaku?a) w Silver Town b) w laboratorium pana Bieleckiego c) w Zakopanem d) w Warszawie 10) Gang Niewidzialnych Ludzi to a) duchy żołnierzy b) potwory błotne c) pracownicy stołecznego ratusza d) człekokształtne roboty e) stworzenia morskie 11) W jaki sposób uhonorowani zostają przez Ministerstwo Spraw Specjalnych Felix, Net i Nika za zasługi .Test z wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" Udostępnij Udostępnij wg Aleksandraosuch.. Skomentuj.. Polub..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt