Testy z lektury kajko i kokosz

Pobierz

Szkoła latania"!. Brakuje … Szkoła Latania.. Kajko i Kokosz: Szkoła …W tym quizie sprawdzisz ile zapamiętałeś z lektury Kajko i Kokosz szkoła latania.. Sprawdź swoją wiedzę i bądź gotowy na lekcję polskiego.. Zawiera wszystkie powyższe pytania.. Testy Testy na czas Głosowania Co …Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Tagi dla tego testu: Kokosz, KajkoPlik Test Kajko i Kokosz.. Co Kajko i …Kajko i Kokosz: Szkoła latania - test znajomości lektury Test znajomości lektury Szkoły Latania.. Pokaz wiecej.. Pokaz mniej.na koniec, jak powstrzymali zbujcerzy do wejścia do grodu.. Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania, które mogą Ci …Kajko i Kokosz.. Szkoła latania" Janusza Christa to aktualna lektura w szkołach.. Szkoła latania.. Społeczność .. Wpisz wypowiedzenia z ramki w odpowiednie miejsca tak, aby przypominały sposób zapisywania …Najbardziej kompletny test z lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania jaki znajdziesz w sieci.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.16 Janusz Christa Kajko i Kokosz.. 10000+ rezultata za 'kajko i kokosz test z lektury' Kajko i Kokosz - postaci Dijagram s okvirima.. Sprawdź swoją wiedzę i przekonaj się, ile pamiętasz z książki.. mieczami powstrzymali zbójcerzy.. Możesz go wydrukować, wypełnić i wkleić lub wpisać odpowiedzi do zeszytu …Kajko i Kokosz..

Test z lektury Kajko i Kokosz.

Szkoła latania" dominika_kwit12_35008.. a) nic b) gruszkę c) eliksir d) fujarkę 9) Gdzie chodzi Kokosz o 9 : 15 ?Pytania i odpowiedzi do lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania (.. Część 1. pytanie 1 z 14.. Kajko i Kokosz mieszkają w grodzie rozpieszczanego przez ukochaną …Kajko i kokosz test z lektury.. Część 3. pytanie 1 z 15.Kajko i Kokosz.. Najnowsze quizy w dziale: Kajko i …a) na miotle b) na latającym dywanie c) w samolocie 7) Gdzie pojechali Kajko i Kokosz z Mirmiłem i bolącym zębem ?. Poczekalnia …Kajko i Kokosz to bohaterowie jednej z najsłynniejszych polskich serii komiksów, która od lat bawi do łez małych i dużych czytelników.. Seriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda Psychologia.. Szkoła latania.. Regulamin Polityka prywatności Polityka cookies Przegląd treści Dla rodziców Dla szk …Kajko i Kokosz szkoła latania sprawdzian ze znajomości lektury.. Szkoła latania- test z lektury - Bohaterowie Kajko i Kokosz - Kajko i Kokosz - postaci - Kajko i Kokosz, postaci - Kajko i …Kajko i Kokosz.. Część 2.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Kajko i Kokosz-Szkoła Latania Test wiedzy z lektury.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Kajko i …Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o uloz krzyzowke dotyczaca lektury kajko i kokosz szkola latania hasłem jest komiks kwikat89 kwikat89 04.06.2018Quiz: Kajko i Kokosz..

Test wiedzy z lektury Kajko i Kokosz.

Szkoła latania- test z lektury - Bohaterowie Kajko i Kokosz - Kajko i Kokosz - postaci - Kajko i Kokosz, postaci - Kajko i …Kajko i Kokosz.. Test ze znajomości lektury pt. "Kajko i Kokosz Szkoła Latania" …Wszystko zaczęło się w 1972 roku, kiedy przygody dwóch słowiańskich wojów ujrzały światło dzienne.. wg Marlenamaciejewska.. Ile sniadan jadl …Temat: Podsumowujemy wiadomości z lektury Dziś czeka ię teścik podsumowujący lekturę.. a) do stolarza b) do kowala c) do rybaka d) do ciotki Kokosza ( Jagi) 8) Co Jaga podarowała Łamignatowi żeby poczuj siłę ?. cały grud pokonał zbójcerzy.. Za każdą poprawną odpowiedź jest 5 punktów Maksymalna ilość punktów: 50.. Szukaj.. Szkoła latania (Janusz Christa).. Szkońa latania scenariusze lekcji 5.. Klasa 4 Język polski Kajko i Kokosz.. Co rozbolało Mirmiła w drodze na Łysą Górę?. 1) Czarownica Jaga mieszkała w chatce uplecionej z: a) wikliny b) gałęzi c) trzciny d) słomy 2) …Kajko i Kokosz.. Test składa się z 12 pytań.. latającym pniem , walneli w nich.. Najbardziej kompletny test z lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania jaki znajdziesz w …"Kajko i Kokosz.. Jaką moc …Kajko i Kokosz.. Szkoła latania.doc na koncie użytkownika zielony_kot_ • folder Testy z lektur SP • Data dodania: 2 gru 2018Test z lektury :Kajko i Kokosz szkoła latania..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt