Wynalazki felix net i nika opis

Pobierz

Każdy uczeń miał za zadanie skonstruować swój własny wynalazek, przy użyciu dowolnych rzeczy.. Mieszka i uczy się w Warszawie.. Obecnie jest uczniem Gimnazjum im.. Nosił jaskrawożółte okulary.To tylko część zaskakujących wynalazków, którymi posługują się bohaterowie lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi".. W ruch poszły plastikowe butelki .Felix, Net i Nika oraz Orbitalny Spisek Podczas imprezy sylwestrowej Felix, Net i Nika niechcący odpalają eksperymentalną rakietę kosmiczną.. Jest to niewielkie urządzenie składające się z kilkunastu blaszek wysuwających się w różnych kierunkach.opisz 2 wynalazki z książki felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi napisz ja sie nazywały i doczego służyłu daje naj i pomagam wam tylko prosze szybko 1 Zobacz odpowiedź misiaifika misiaifika robot kroczący - robot do wyciągania przedmiotów, które wpadły np. pod szafę .Ta kategoria zawiera wynalazki Felixa.. Dzieci działały w ramach projektu "Nienudna lektura".. Porusza się za pomocą zdalnego sterowania.. Szóstoklasiści wzięli udział w nietypowym projekcie.. W pierwszej chwili Felix, Net i Nika chcieli, żeby robotem sterował Manfred.. Akumulator ładuje się podczas hamowania.. Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania.. Z WikiFNiN - otwarta encyklopedia o serii Felix, Net i Nika.. Przy pomocy przycisku i odpowiedniego ułożenia klucza można skopiować wzór zamka, a następnie dorobić zwykłe klucze..

Ta kategoria zawiera wynalazki Felixa.

Felix Polon - trzynastolatek, uczeń I klasy warszawskiego gimnazjum.. Golem Golem - android stworzony przez Felixa i zaprogramowany przez Neta oraz nauczony uczuć przez Nikę.. Mówią na niego "chudzielec".. .Opis wynalazku z książki Felix net i Nika chodzi o wynalazek = klucz uniwersalny lub pełzacz 1 Zobacz odpowiedź Aga Aga Klucz uniwersalny - "metalowy przedmiot przypominający bardzo grube pióro wieczne".. Strony w kategorii "Wynalazki Felixa" .Felix net i nika opisz 5 wynalzków z kasiążki 1 Zobacz odpowiedź qathin qathin • Żyrostat to niewielkie półokrągłe pudełko pod siodełkiem z czujnikiem przechyłu, silnikiem elektrycznym i kołem zamachowym.. Wspólnie z Netem i Niką tworzy superpaczkę, z którą przeżył różne .Latalerz - jak sama nazwa wskazuje, jest to latający talerz, stworzony przez naukowców z Instytutu Badań Nadzwyczajnych.. Syn dzieli jego pasję, doskonale zna urządzenia taty oraz potrafi z nich zrobić własny użytek.. prof. Stefana Kuszmińskiego.. Na rozpoczęcie roku szkolnego ubrany był w luźne bojówki, z łańcuszkiem zwisającym przy pasku, w wytartej brązowej bluzie z kapturem.. Pływa bardzo powoli, a dodatkowo zwalnia przy skręcaniu.Charakterystyka Felixa Polona 1 Zobacz odpowiedź kamilahalicka9466 kamilahalicka9466 Felix Polon to bohater książki Rafała Kosika ''Felix, Net i Nika''..

Sam także konstruuje wynalazki.Podstawowe informacje o bohaterze Felix Polon - bohater cyklu Rafała Kosika Felix, Net i Nika - ma 13 lat.

Jest to prosty układ elektryczny.. Niestety na skutek gwałtownego ruchu, jaki wykonała na widok misia Niezłego Skrótu (którym był Golem Golem) straciła równowagę i spadła w próżnię nad Elitarnością.Klucz uniwersalny - wynalazek Felixa, który potrafi otworzyć każde drzwi dzięki kilkunastu blaszkom wysuwającym się w różnych kierunkach.. Po raz pierwszy Felix użył go w pierwszej części otwierając drzwi na strych gdzie przyjaciele założyli swoją kwaterę .Felix Polon - charakterystyka.. Wykorzystuje on między innymi napęd antygrawitacyjny.. Wyhodował on go ze skrawka kodu znalezionego w koszu jego taty.. Manfred jest sztuczną inteligencją.. Manfred - genialny wynalazek, którego autorem jest Net.. Miał włosy ciemnoblond.. Wyhodował on go ze skrawka kodu znalezionego w koszu jego taty.. Ma rodziców, którzy są zapracowani.. Czy można stworzyć ciekawy wynalazek z prostych materiałów, ucząc i bawiąc się przy tym jednocześnie ?Pełzacz - mały robot stworzony przez Felixa, przypominający łańcuch rowerowy.. Nika na znak odcumowania (czyli wypuszczenia łodzi na wyprawę) dotknęła nogą (a dokładniej Martensem) Bulbota.. Jest wyposażony w mikrokamerę.. Felix jest szczupły, ma jasne włosy i piwne oczy.. Manfred jest sztuczną inteligencją.Felix, Net i Nika odnajdują ją na skraju skalnej półki na najwyższym piętrze wieży wieńczącej Pałac, smutną i zmęczoną..

Jego tata jest inżynierem - wynalazcą, konstruktorem, zaś mama - dyrektorem marketingu w bardzo dużym banku.Znajdziecie tu codzienne, szkolne problemy i niecodzienne przygody, komputery, wynalazki, duchy i opowieść o przyjaźni, o jakiej wszyscy marzymy.

Pojawił się w pierwszej części (Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi), gdzie za jego pomocą przyjaciele odkryli kryjówkę Marcela i Rubena.Bulbot - robot skonstruowany przez Felixa w celu przeszukiwania jeziora Czerwona Hańcza w poszukiwaniu skarbów.. Potrafi wspiąć się na kilkucentymetrowe przeszkody.. Urodziny, Znak 2013 Felix Net i Nika oraz Koszmarna PodróżTest z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .. poleca 82 % .Charakterystyka zewnętrzna Net to wysoki i chudy jak tyczka chłopiec..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt