Test znajomości lektury w pustyni iw puszczy

Pobierz

Kapitan Glen i doktor Clary.W pustyni i w puszczy | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. Sprawdź się rozwiązując ten krótki test.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. akacja palma baobab hebanowiec : 12.. W jaki sposób dzieci uwolniły się od porywaczy?. Kim .Test ze znajomości treści lektury "W pustyni i w puszczy" Henryka Sienkiewicza.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.9.. Zobacz profil .Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. W pustyni i w puszczy - przetestuj swoją wiedzę #test wiedzy, #test, #książki i komiksy, #lektury szkolne, #w pustyni i w puszczy, #test z lektury 4330 x, 2016-01-07 21:34:08Pytania na sprawdzenie znajomości lektury Henryka Sienkiewicza pt. Inne tryby testu.. Na jakim kontynęcie rozgrywa się akcja powieści?. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.. Co uczynił wtedy chłopiec i dlaczego ?. Literatura "Potop" - test znajomości lektury.. 1 / 13 Staś Tarkowski i Nel Rawlison mieszkali w sąsiednich domach w Port Saidzie, mieście w: Hiszpanii.W pustyni i w puszczy - test wiedzy.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury W pustyni i w puszczyTest z lektury pt. "W pustyni i w puszczy" :') Sprawdź swoją wiedzę z tej książki!Trudny test z lektury W pustyni i w puszczy, pytający o najdrobniejsze szczegóły..

... Test ze znajomości lektury ,,W pustyni i w puszczy''.

Sprawdź, czy wciąż pamiętasz losy Stasia i Nel!. Czym była fatamorgana ?. W jakim celu to zrobiono?. Zdrap swojego nietypowego skina z Among Us!Test z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza.. Kartkówka dla kl. V ze znajomości lektury " W pustyni i w puszczy" cz II 1.. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .a) "W pustyni i w puszczy" to powieść obyczajowa b) "W pustyni i w puszczy" to powieść podróżnicza c) "W pustyni i w puszczy" to powieść przygodowa 35) Staś nauczył się strzelać: a) w Port Saidzie b) podczas pobytu w Omdurmanie c) po tym, jak zdołał uwolnić się z rąk porywaczy 36) Która narodowość nie pojawia się w utworze?Quiz W pustyni i w puszczy 28.. Jak nazywał się człowiek, którego wiary nie chciał przyjąć Staś?. a) konia c) lwa b) słonia d) tygrysa 3.. O Autorze KsiazkaToLekNaRzeczywistosc.. Literatura "Krzyżacy" - test znajomości lektury.. ''W pustyni i w puszczy'' Henryka Sienkiewicza - quiz sprawdzający z lektury.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. Znasz te książkę jak własną kieszeń!.

z lektury "w pustyni i w puszczy " ?

Cześć te quizy pomogą wam sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności możecie sobie wybrać książki,lektury,powieści,prozy,a nawet bohaterowie naszych lektur.Test ze znajomości lektury ,,W pustyni i w puszczy''.. 2011-12-11 18:00:36"W PUSTYNI I W PUSZCZY"- TEST ZNAJOMOŚCI LEKTURY 1.. Dokładniejszy niż streszczenie :) Liczba pytań: 89 Poziom: Trudny Rozwiązany: 7951 razy Średnia ocena: 6,00 (2 oceny) Średni wynik: 32% Autor: Netwka Tagi: brak.. Jakie wielkie zwierzę zastrzelił Staś?. Co zaproponował Grek Stasiowi w Omdurmanie ?. Drzewo, w którym mieszkali w puszczy (baobab).. Staś otrzymał chininę dla chorej Nel, dostali też jedzenie, herbatę, broń proch, kompas itp. 5.. Zawiera 16 pytań.. Sprawdzian przygotowany dla klasy V.Pytania do sprawdzianu z lektury "W pustyni i w puszczy" HENRYK SIENKIEWICZ: "W PUSTYNI I W PUSZCZY .. "W pustyni i w puszczy" wydrukowano po raz pierwszy w latach jako powieść w odcinkach na łamach "Kuriera Warszawskiego".. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury W pustyni i w puszczy, poziom trudnyTest: W pustyni i w puszczy Opis testu: Szczegółowy test z lektury.. Kto podarował dzieciom lekarstwo na chorobę Nel?. Czyje dzieci miały być wymienione za porwanych Stasia i Nel?. 2010-02-25 17:30:43 Test z lektury w pustyni i w puszczy , czy te pytania mogą być na kartkówce?.

W pustyni i w puszczy.

a) Fatmy c) Idrysa b) Chamisa d) beduinów 2.. Więcej quizów.. Test: W który roku Sienkiewicz rozpoczął karierę dziennikarską?. "W pustyni i w puszczy" to powieść: a) historyczna b) podróżniczo-przygodowa c) fantastyczna d) obyczajowa 2.. Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel?. Literatura Test z lektury "Krzyżacy" - poziom trudny.. a) Polska b) Anglia c) Egipt d) Sudan 3.. W pustyni i w puszczy- znajomość lektury (2) Połącz w pary.Zobacz quiz: "W pustyni i w puszczy" Henryk Sienkiewicz.. w Afryce w Azji w Europie w Ameryce : 14.. Twórz lepsze zajęcia w krótszym czasie.. GAZETA.PL Zamknij quiz .. quizy; Quiz - W pustyni i w puszczy - test znajomości lektury - Gazeta.pl I Dziecko; W pustyni i w puszczy - test znajomości lektury.. MILIONERZY— Bajki z lat 80. i 90!. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. W formie książkowejW jakim drzewie zamieszkały dzieci?. Utwórz Ćwiczenie Logowanie Utwórz Konto Polski.. Wraz z ojcem inżynierem pracującym przy budowie kanału przebywa w Egipcie.Dajcie odpowiedzi do testu z lektury W pustyni i w puszczy.. podróżnik Linde doktor Clary przewodnik .W pustyni i w puszczy - autorstwa Henryka SienkiewiczaKanał możesz wesprzeć: W Pustyni i w Puszczy autorstwa Henryka Sienkiewicza.. Henryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test znajomości lektury.. Pytania zawarte w teście.Najbardziej kompletny test z lektury W pustyni i w puszczy jaki znajdziesz w sieci..

W pustynii i w puszczy.

Fahdi c) Gebhr b .Plik Test z treści lektury W pustyni i w puszczy.pdf na koncie użytkownika martap1978 • folder W pustyni i w puszczy • Data dodania: 3 maj 2011 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Notatki z lektury Test ze znajomości lektury Zaproponowany cykl zajęć ma na celu pokazanie czytelnikom piękna Czarnego Lądu, jego egzotyki i magii.. a) 1876 b) 1866 c) 1888 d) 1872 Rozwiązanie - Miasta Chartum bronił: a) Mahdi b) generał Gordon .W pustyni i w puszczy - test 65 pytań jednokrotnego wyboru - Kopia W pustyni i w puszczy - test 65 pytań jednokrotnego wyboru.. Co zrobiła Nel, aby zostawić ślad dla pościgu ?. Rozwiąż test!Test z lektury: "W pustyni i w puszczy" .. Możesz śmiało przystąpić do sprawdzianu z lektury w szkole i niczego nie musisz się obawiać.. Z jakiego powodu Staś i Nel zostali porwani?Pytania do lektury" W PUSTYNI I W PUSZCZY " 2012-06-07 22:14:05 Jakie można zadać pytania na spr.. W którym kraju rozpoczyna się akcja powieści?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt