Test ze znajomości lektury w pustyni i w puszczy online

Pobierz

Jaką broń, dostał Staś na Gwiazdkę?. Pokaż wszystko.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury W pustyni i w puszczyHenryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test znajomości lektury.. Jak nazywali się główni bohaterowie?. Życzę miłego rozwiązywania.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Test do wspaniałego przygotowania się do sprawdzianu z Lektury szkolnej pt. MILIONERZY— Bajki z lat 80. i 90!. Test: W który roku Sienkiewicz rozpoczął karierę dziennikarską?. a) Polska b) Anglia c) Egipt d) Sudan 3. a) 1876 b) 1866 c) 1888 d) 1872 .. strzałów ze sztucera b) latawców c) butelek wrzucanych do rzeki d) śladów wyrytych na drzewachSzczegółowy sprawdzian ze znajomości lektury " W pustyni i w puszczy".. W formie książkowejLektury, które możesz mieć zawsze przy sobie.. Zmień szablon Materiały interaktywne Pokaż wszystko.. remington sztucer strzelba AK-10 : 2.. Test z lektury "Chłopcy z Placu Broni" F. Molnara"W PUSTYNI I W PUSZCZY" _____ imię i nazwisko I. Staś wybrał się do Lindego dopiero następnego dnia w południe, musiał bowiem odespać noc poprzednią.. Test z lektury "Szatan z siódmej klasy" K. Makuszyńskiego.. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmasteraa) "W pustyni i w puszczy" to powieść obyczajowa b) "W pustyni i w puszczy" to powieść podróżnicza c) "W pustyni i w puszczy" to powieść przygodowa 35) Staś nauczył się strzelać: a) w Port Saidzie b) podczas pobytu w Omdurmanie c) po tym, jak zdołał uwolnić się z rąk porywaczy 36) Która narodowość nie pojawia się w utworze?Test: W pustyni i w puszczy Opis testu: Szczegółowy test z lektury..

... Test ze znajomości lektury ,,W pustyni i w puszczy''.

Dokładniejszy niż streszczenie :) Liczba pytań: 89 Poziom: Trudny Rozwiązany: 7951 razy Średnia ocena:''W pustyni i w puszczy'' Henryka Sienkiewicza - quiz sprawdzający z lekturyW pustyni i w puszczy- znajomość lektury (1) Udostępnij Udostępnij wg Agadudzik14.. Sprawdź, ile pamiętasz!. 2013-03-06 13:42:57; jakie pytania mogą być na sprawdzianie z lektury w pustyni i w puszczy?. W jaki sposób dzieci uwolniły się od porywaczy?. "W pustyni i w puszczy" to powieść: a) historyczna b) podróżniczo-przygodowa c) fantastyczna d) obyczajowa 2.. W którym kraju rozpoczyna się akcja powieści?. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. Więcej formatów pojawi się w czasie gry w ćwiczenie.Test z lektury ,,W Pustyni i w Puszczy" .. Zobacz podobne quizy: #j-polski #ksiazki #lektury #pustynia #puszcza #szkola .. Czyje dzieci miały być wymienione za porwanych Stasia i Nel?. Polub.. Sprawdź, czy wciąż pamiętasz losy Stasia i Nel!. Podobne ćwiczenia ze społeczności.. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Jakie są pytania na teście z lektury: W pustyni i w puszczy?. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. Czym była fatamorgana ?. Co uczynił wtedy chłopiec i dlaczego ?. Serwis zamknięty.. Sprawdź się rozwiązując ten krótki test.Najbardziej kompletny test z lektury W pustyni i w puszczy jaki znajdziesz w sieci..

Kartkówka dla kl. V ze znajomości lektury " W pustyni i w puszczy" cz II 1.

Czy Twój system wartości jest taki sam jak Herm.. Jak nazywał się człowiek, którego wiary nie chciał przyjąć Staś?. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Quiz W pustyni i w puszczy 28.. Edytuj elementy .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Z jakiego powodu Staś i Nel zostali porwani?Zobacz quiz: "W pustyni i w puszczy" Henryk Sienkiewicz.. Podczas wędrówki przez Afrykę ucznio - .. "W pustyni i w puszczy" wydrukowano po raz pierwszy w latach jako powieść w odcinkach na łamach "Kuriera Warszawskiego".. Co zaproponował Grek Stasiowi w Omdurmanie ?. Korzystaj na komputerze, smartfonie, tablecie i czytniku.. Rozwiąż test!W pustyni i w puszczy - test wiedzy.. Sprawdzian przygotowany dla klasy V.Lista pytań z lektury W pustyni i w puszczy.. Znasz te książkę jak własną kieszeń!. W pustynii i w puszczy.. W Pustyni i w Puszczy autorstwa Henryka Sienkiewicza.. Kim .Henryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test znajomości lektury na poziomie zaawansowanym.. Rozwiąż test!Test z lektury: "W pustyni i w puszczy" .. Możesz śmiało przystąpić do sprawdzianu z lektury w szkole i niczego nie musisz się obawiać.. W pustyni i w puszczy - przetestuj swoją wiedzę #test wiedzy, #test, #książki i komiksy, #lektury szkolne, #w pustyni i w puszczy, #test z lektury 4330 x, 2016-01-07 21:34:08wiedza z lektury ,,W pustyni i w puszczy'' - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTest ze znajomości treści lektury "W pustyni i w puszczy" Henryka Sienkiewicza..

Test z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza.

a) Fatmy c) Idrysa b) Chamisa d) beduinów 2.. Zawiera 16 pytań.. Fahdi c) Gebhr b .Test z lektury "W pustyni i w puszczy" H. Sienkiewicza.. Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel?. a) konia c) lwa b) słonia d) tygrysa 3.. Jakie wielkie zwierzę zastrzelił Staś?. Zdrap swojego nietypowego skina z Among Us!Pytania na sprawdzenie znajomości lektury Henryka Sienkiewicza pt.. Teoretycznie zwykła przygoda |Chłopcy z Placu B. Czy dopisałbyś ten magiczny przedmiot do swojeg.9.. PDF Materiały do wydruku.. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: W pustyni i w puszczyTest ze znajomości lektury ,,W pustyni i w puszczy''.. Cześć te quizy pomogą wam sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności możecie sobie wybrać książki,lektury,powieści,prozy,a nawet bohaterowie naszych lektur.W jaki mieście mieszkali bohaterowie?. W jakim celu to zrobiono?. Klasa 5 Polski.. 2010-03-09 07:13:34; Jakie są najczęstsze pytania na kartkówce ze znajomości lektury "W pustyni i w puszczy "?. Nelly Rawlison i Staś Tarkowski Nel Rawlison i Stanisław Tarkowski Nelly Rawlison i Stanisław Tarkowski Nelly Rawlison i Stanisław .W pustyni i w puszczy | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt