Napisz 5 zdań o swojej ulubionej książce

Pobierz

Waszym zadaniem było napisać trzy zdania …Napisz o swojej ulubionej książce składające się z 10 zdań po angielsku DAJE 10 punktów za najlepszy opis potrzebuje do niedzieli.. 2009-02-16 17:28:58 Napisz 10 zdań o swojej nauczycielce od niemieckiego - po niemiecku 2010-10-05 …Opowiada ona o zwykłej licealistce, Marcyśce, która wyjeżdża ze swojego rodzinnego miasta do Krakowa, aby się uczyć.. Odpowiedź …Edyta Jungowska opowiada dlaczego warto posłuchać historii o Karlssonie.. Książka ptaki.. Odpowiedź Guest.. RECENZJA - MOJA ULUBIONA KSIĄŻKA Moja ulubiona książka to "Mały Książę", której autorem jest …Zadanie: napisz krótki tekst o swojej ulubionej książce podaj w nim następujące informacje autor i tytuł,problematyka,bohaterowie,ocena utworu i jej Rozwiązanie: …Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. napisz zdania o swojej ulubionej książce i unikaj powturzeń (conajmniej 5 zdań) DAJE NAJ 2 Zobacz odpowiedzi Marcaso Marcaso Moja ulubioną książką jest …1.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz …Uloz i napisz 5 zdan o swojej ulubionej porze roku.w zdaniach uwzglednij oznaki charakterystyczne dla tej pory roku - MidBrainartOpracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych..

Książka …Opisz zdanie z 8 zdań o swojej ulubionej książce Akademia Pana Kleksa.

Chciałabym opisać książkę mały książę, bo to moja lektura.. Muszę podać: - autor i tytuł - …Napisz w zeszycie kilka zdan na temat swojej ulubionej ksiazki ta ,aby zachecic inne dzieci do jej przeczytania ksiazki 2011-05-22 15:07:56 Napiszcie mi po …napisz nazwe swojej ulubionej komedi ;) 2010-12-31 19:10:34 napisz 7 zdań o swojej ulubionej ksiazki .unikaj powyturzen 2010-04-10 12:46:59 Napisz …Napisz w KILKU(5-7) zdaniach o swojej ulubionej książce.. Odpowiedź Guest "gra w ciuciubabkę" 1.Wybranej osobie … Z początku mieszkała u swojej starej ciotki …Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ napisz 5-6 zdań o swojej ulubionej książce dziennik cwaniaczkaKliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ napisz o swojej ulubionej książce kilka zdań, imię i nazwisko autora, tytuł książki, dlaczego ci się podobaKliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ napisz kilka zdań o swojej ulubionej książce lub o komiksie nowickidam0901 nowickidam0901 29.05.2014Przydatność 70% Recenzja mojej ulubionej książki - "Małego Księcia".. To niesamowite, że przy całym swoim zamiłowaniu do psot i wygłupów potrafisz też wykazywać się wielką …To niesamowite, że przy całym swoim zamiłowaniu do psot i wygłupów potrafisz też wykazywać się wielką odpowiedzialnością i rozwagą.Napisz wypracowanie o swojej …Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych..

Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz …Trzy zdania o ulubionej książce.

napisz o swojej ulubionej książce plis na jutro ale więcej zdań .. napisz o swojej ulubionej książce plis na jutro ale więcej zdań.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. ,, Akademnia Pana Kleksa" jest bardzo fajna i ciekawa.DAJE NAJ !. Z okazji tegorocznego Światowego Dnia Książki zaprosiliśmy Was do specjalnego konkursu.. Powieść opisuje koleje życia i zwariowane przygody rudowłosej sieroty Ani …Napisz 5 zdań po niemiecku o swojej rodzince.. Moją ulubioną książką jest " Zbrodnia i kara", której autorem jest Fiodor Dostojewski.. 33 pkt za rozwiązanie + 17 pkt za najlepsze rozwiązanie - 11.11.2014 (4:13) - przydatność: …Opowiada ona historie mlodego chlopca, ktory przgnie zostac czarownikiem.Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ napisz 7 zdań o twojej ulubionej …Pobierz: napisz wypracowanie o swojej ulubionej książce.pdf.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz …Ułóż i napisz pięć zdań o swojej ulubionej porze roku.. Takie zadanie już było ale tam była tylko 1 odpowiedź długa, profesjonalnie napisana, a nie na …muszę napisać kilka zdań o ulubionej książce w języku niemieckim..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt