Hobbit czyli tam iz powrotem test pdf

Pobierz

Czesc!. Test: Miasto na …Hobbit, czyli tam i z powrotem - informacje o postaciach Sortowanie według grup.. Część 1.. Szukaj.. Udostępnij.. Skomentuj.. 311 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Test zawiera 30 pytań.. 14 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Prościutki :) - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla …Test - wiedza o hobbicie.. Rozwiąż test ze znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem pióra J R R Tolkiena.. Super!hobbit-czyli-tam-i-z-powrotem-lekcji-czesc-1 (slajdy 21-24) W piątek, 17 kwietnia - sprawdzian z lektury "Hobbit, czyli tam i z powrotem" w formie … Skomentuj.. Skomentuj.. C. Bilbo miał być przewodnikiem.. Powieść spotkała się z wielkim entuzjazmem i zapewniła autorowi …Prace inspirowane książką J.R.R.. Test składa się z 15 pytań.. Inne tryby testu.. Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Tolkien, "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - czyTranskrypt ( 25 z dostępnych 224 stron) STRONA 1.. 0%test dotyczący lektury szkolnej i zarazem pierwszej powieści J.R.R.. TOLKIEN Hobbit, czyli tam i z powrotem (Przełożyła: Maria Skibniewska) STRONA 2.. Polityka Prywatności | Regulamin | Udostępnij.. Witam i zapraszam do przetestowania mojej drugiej już aplikacji, która pozwoli przetestować swoją wiedzę na temat lektury "Hobbit czyli …"Hobbit czyli tam i z powrotem"- test z lektury.. Nadaj grze tytul..

Hobbit, czyli tam i z powrotem.

Co potrafili wszyscy hobbici?Bilbo Baggins.. Udostępnij.. Tytuł oryginału: The …Plik hobbit czyli tam i z powrotem test sprawdzajacy.pdf na koncie użytkownika mrichick • Data dodania: 2 kwi 2016 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne …Skibniewska, Iskry, W-wa 1997.Hobbit, czyli tam i z powrotem Test wiedzy, ze znajomosci lektury pt. "Hobbit, czyli tam i z powrotem" J.R.R.. Jest to audiobook ksiązki ,,Hobbit - Czyli tam i z …Hobbit, czyli tam i z powrotem test to sprawdzian wiedzy na temat fabuły tej cieniutkiej książeczki, którą koniecznie trzeba przeczytać, zanim sięgnie się …Wybierz właściwą odpowiedź.Hobbit, czyli tam i z powrotem.. 1.Z jakiej rodziny pochodzil tytulowy hobbit?test sprawdzający dla 6 klasy hobbit tam iz powrotem samequizy.pdf (22 KB) Pobierz.. 177 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Prace mogą przedstawiać dowolny krajobraz, postać lub sytuację opisaną w …Hobbit, czyli tam i z powrotem - quiz.. test sprawdzajacy dla 6 klasy hobbit tam iz powrotem.. Tolkiena.. pytanie 1 z 20.Hobbit, czyli tam i z powrotem (ang. The Hobbit or There and Back Again) − powieść fantasy dla dzieci autorstwa J.R.R.. Pora …Plik sprawdzian z lektury hobbit czyli tam iz powrotem kl 6.pdf na koncie użytkownika wewebb • Data dodania: 18 lip 2020Hobbit, czyli tam i z powrotem | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test..

Tolkiena pt "Hobbit, czyli tam i z powrotem".

wg …Zaloz wlasny blog!Jak dobrze znasz powiesc "Hobbit, czyli tam i z powrotem" J.R.R.. TOLKIENA Tekst I: Włożyli więc złoto do worków i objuczyli nimi kuce, wcale nie zachwycone tym .Test wiedzy z lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem, J. R. R. Tolkien.. "Hobbit" został opublikowany w 1937 roku jako książka dla dzieci.. Sprawdź w naszym quizie dotyczącym "Hobbita"!. Tolkiena.Została wydana 21 września 1937 roku.. Lektury 6 lat temu.. Myślisz, że świat Śródziemia nie ma przed Tobą tajemnic?. Dla fanów Hobbita.a) marzec b) kwiecień c) maj 4) Do mapy, jaką Gandalf przekazał Thorinowi, był dołączony a) długi nóż b) złoty sztylet c) mały klucz 5) Podczas ucieczki z jaskini …Hobbit, czyli tam i z powrotem (Przełożyła: Maria Skibniewska) 3 Tytuł oryginału: The Hobbit, or There and Back Again Data wydania polskiego: 1988 r. Data …Hobbit czyli tam i z powrotem..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt