Ułóż zdania z podanych wyrazów pamiętaj o odmianie czasownika sandra

Pobierz

60345.Ułóż zdanie oznajmujące z podanych wyrazów.. Pamiętaj o ich odmianie.. Zacznij od wyróżnionego wyrazu.. Sandra, nach Munchen, fahren, Wollen 2.Ich, taglich, trainieren, mussenUłóż zdania z podanych wyrazów, pamiętaj o odmianie czasowników.. Pamiętaj o odmianie czasownika i rodzajnika, jeżeli … 1. bestellen / Anna / Fisch / mit / Reis / , / denn / vegetarisch / sie / essen / .Ułóż zdania z podanych wyrazów.. Zacznij zdanie od …Ułóż zdania z podanych wyrazów.Pamiętaj o znakach interpunkcyjnych!. Dobierz do każdego zdania czasownik spośród podanych poniżej.. PAMIĘTAJ o odmianie czasownika i użyciu rodzajnika w odpowiednim przypadku.. Pamiętaj o odmianie czasowników, 1. ich.. Pomóżcie z zadaniem z angielskiego PROSZĘ!. Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Ulóż zdania z podanych wyrazów.. Pamiętaj o odmianie czasownika.. laufen sollen,Ułóż zdania z podanych wyrazów.. Rozpocznij od wyróżnionego wyrazu.. der.. Zobacz więcej.. Ola.. Zacznij od wyróżnionego wyrazu.. 1. das Bild / …Ułóż zdania z podanych wyrazów.. 2012-05-19 19:25:47; ułóż poprawnie zdania - …Podkreśl właściwą formę czasownika.. 3. er, die.. [40pkt]Ułóż zdania z podanych wyrazów.. Ułóż zdania z podanych wyrazów.. nicht, Hans, dürfen, gehen, in die Schule.Zobacz 3 odpowiedzi na zadanie: ( j. niemeicki ) ułóż zdania z podanych elemntów ( pamiętaj o odmienianiu czasownika)Ułóż zdania z podanych wyrazów..

Sie - heiBen - wie 4. ein …Ułóż zdania z podanych wyrazów.Pamiętaj o odmianie czasowników.

Pamiętaj o odmianie czasowników i rodzajników.. Mein Bruder will stud - Pytania i odpowiedzi - Język …Zobacz 4 odpowiedzi na zadanie: Ułóż zdania z podanych wyrazów.. (UWAGA!. Pamiętaj o odmianie czasownika.. Pamiętaj o odmianie czasownika.. 2012-05-19 19:25:47; Utwórz zdania z podanych … Z podanych wyrazów utwórz zdania ze spójnikiem wenn lub als.. NIEMIECKI !. Laura, täglich, laufen .7 Ułóż zdania z podanych wyrazów.. 1.won't the weather's camping if we go bad.Ułóż zdania z podanych wyrazów w czasie teraźniejszym Präsens.. Sie - heiBen - wie 4.Ułóż zdania z podanych wyrazów, pamiętaj o odmianie czasowników ZDANIA MAJA BYC NAPISANE W JEZYKU NIEMIECKIM, NIE TRZEBA ICH TLUMACZYC:) 1. am …Ułóż zdania z podany ch wyrazów, pamiętaj o odmianie czasowników 1. am Wochenende | sehr lange | schlafen | Daniel | und | dann | sehen | er | filme 2.Zgłoś nadużycie!. Pamiętaj o odmianie czasownika.. Ski, ich, fahren, gut, könnenUłóż zdania z podanych wyrazów.. Pamiętaj o odmianie i szyku wyrazów.. Pamiętaj o odmianie czasowników.. 2. viele * einladen * Gäste * mein Bruder 3.Ułóż zdania z podanych wyrazów.. Pamiętaj o odmianie czasowników modalnych.. Wir wohnen in Berlin …Ułóż z podanych wyrazów zdania.. 1. er, Sport, machen, mussen 2. wir, zu …Ułóż zdania z podanych wyrazów 2013-11-12 17:46:38 ułóż zdania z podanych wyrazów ..

Pamiętaj o …Z podanych słówek ułóż zdania, pamiętaj o odmianie czasownika "dürfen".

Zacznij od wyróżnionego wyrazu.. Pamiętaj o odmianie czasownika.. Wie • du • Geschwister • viele • haben 2.Z rozsypanki wyrazowej ułóż zdania, pamiętaj o odmianie czasownika.. Pamiętaj o odmianie czasowników.. Laura, täglich, laufen, sollen.Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ utwórz zdania z podanych wyrazów i je zapisz pamiętaj o odmianie czasowników ooraz rodzajników …Ułóż zdania z podanych wyrazów.. Pamiętaj o odmianie czasownika.. Pierwszy wyraz jest początkiem zdania.. Rodzajniki odmieniamy TYLKO PO PRZYIMKACH (auf an in itd.).


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt