Napisz o swojej rodzinie angielski

Pobierz

Po pracy tata jest bardzo zmęczony i nie zawsze ma dla nas czas.. Ich trinke gern Tee mit Zitrone.Napisz przynajmniej 10 zdań na temat swojej rodziny (po angielsku).. To wszystko na dzisiaj, czekajcie na jutrzejszy post!. Ich bin Sylwia Koch.. zadanie dodane 22 października 2010 w Język angielski przez użytkownika Agniesz16 ( -1,880 ) [Szkoła podstawowa] environmentNapisz 10 zdań o swojej rodzinie.. I jeśli mogę prosić to, żeby po polsku też było napisane ;)Zadanie: opis siebie i swojej rodziny po angielsku Rozwiązanie: wejdź sobie na google tłumacz i sb napisz po polsku a potem przetłumacz na angielski to Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Napisz o swojej restauracji.. Tata - Darek ma 36 lat , jest mechanikiem samochodowym .. - Moja rodzina składa się z (liczba) osób.. poleca 84 % 701 głosów.. W liście umieść następujące informacje:-poinformuj go/ją gdzie i z kim mieszkasz-podaj wiek , zawód swój i swoich rodziców-opisz wygląd jednego z członków swojej rodziny-zapytaj go/ją o rodzeństwo i wiek LIST OD 120 DO 150 SŁÓW:( :( :cry:Błagam Prosze o napisanie mi kilka zdań o rodzinie po Angielsku i przetłumaczenie na język polski.. Wszyscy mi mówią, że jestem bardzo podobny do taty, ale uważam, że to nieprawda..

Przykładowe wypracowanie o swojej rodzinie.

My [ jak masz siostre lub brata] brother is David 9.Napisz prznajmiej 10 zdań dla turystów o sławnym miejscu w Polsce zadanie dodane 14 października 2010 w Język angielski przez użytkownika sabrina; * ( 50 ) [Gimnazjum] opisCo u ciebie?. Mogą to być podziękowania, przekazanie jakiejś informacji, zaproszenie lub przeprosiny.. Jest wesoła i kochana .. Przynajmniej 20 zdań.. Na prowadzonym przez Ciebie blogu: - poinformuj, gdzie koncert się odbędzie, i uzasadnij wybór tego miejsca - opisz, jak przygotowujecie się do występu - napisz, jakie są Twoje odczucia przed koncertemPoniżej znajdziecie przykładowe opisy siebie po angielsku, zarówno dla dziewczyny jak i chłopaka.. Adrian kształci sie w tym samym zawodzie co najstarszy brat.Rodzina, członkowie rodziny (49) Zawody (175) Angielskie imiona męskie (101) Koty, rasy kotów (26) Psy, rasy psów (58) Angielskie imiona żeńskie (238) Pogoda (49) Kosmetyki i akcesoria kosmetyczne (58) Pory roku (9) Pory dnia (11) Przedmioty osobistego użytku (36) Dyscypliny sportowe (78) Miejsca (162) Ptaki (139) Matematyka, terminy .Napisz kilka zdań o swojej rodzinie po angielsku Daje oceny .. Koniecznie zobaczcie również cechy charakteru po angielsku i opis wyglądu zewnętrznego po angielsku.Mamy nadzieję że te informacje pomogą wam napisać własny opis siebie po angielsku :)Mówienie o hobby w języku angielskim - przydatne słownictwo i zwroty..

- Wychowałem/am się w małej/dużej rodzinie.

I like [ co lubisz robić np ] singing 7.. Mieszkamy razem z rodzicami w dużym domu na przedmieściach.. Jest wysoki , szczupły .Krótkie zwroty opisujące rodzinę po angielsku I come from a small/big family.. Moja rodzina jest raczej duża/mała.. Ale proszę aby to było napisane teraz a nie skopiowane z innego zadania, ponieważ potrzebuję takiej pracy której nikt inny nie będzie miał ;) Plagiaty zgłaszam !. * w miejscu x wstaw liczbę rodzeństwa Mieszkamy w mieszkaniu w bloku/domu.. Zostaw komentarz i opowiedz mi o swoich hobby.. Mama ma na imię Jenny.Codziennie po pracy mama zawsze ma dla nas czas i potrafi się z nami dobrze bawić.. Mam rodziców, dziadków i x siostry/braci.. Wraz ze swoja rodzina mieszkam w Żarach.. Na razie mam tyle : My family is strange.. Może on być zmyślony.. Po angielsku.. Mój tata jest inżynierem, a moja mama pracuje w biurze.. xDonna; 9.01.2011 zmieniony A napisz pare zdan po polsku to sprubuje po angielsku.. Hej , mam proźbę , potrzebuję , na jutro do szkoły kilka zdań po Angielsku o swojej rodzinie ,na dole podam przykład , jak mniej więcej maja wyglądać , będe bardzo wdzięczna ;) I daje naj ;) Przykład : I live with mum and dad , one sister , often visit grandparentsSiostra jest ode mnie o 3 lata młodsza.. Proszę o jak najszybsze napisanie.Kolega z Anglii przyjeżdża do Ciebie na święta napisz do niego list Przedmiot: Język angielski / Liceum: 1 rozwiązanie: autor: halka68 27.3.2010 (07:14) napisz pocztówkę z wakacji po angielsku Przedmiot: Język angielski / Liceum: 2 rozwiązania: autor: marttusia16 29.3.2010 (16:42) napisz list w którym opowiadasz o swoich osiemnastych .Kurs do matury ustnej z angielskiego - poziom podstawowy Dane personalne, mówienie o sobie i rodzinie.Zobacz 6 odpowiedzi na zadanie: Napisz 20 zdań o sobie po ANGIELSKU !.

He/She is an (occupation).Napisz kilka zdań o rodzinie po angielsku !

To już wszystko co musisz wiedzieć o tym, jak napisać wpis na bloga po angielsku.Mam dużą rodzinę - trzech braci i dwie siostry.. Kiedy dojdzie do rozmowy na temat naszego konika, jesteśmy w stanie mówić o nim godzinami, jednak by czynić to w języku angielskim, musimy znać słownictwo i zwroty, bez których rozmowa o naszym hobby jest niemożliwa.. Tata jest policjantem.. Bardzo lubi malować.. Każdy z nas ma jakieś hobby.. Ma na imie Alicja.. Mam dwóch braci Tomka i Adriana.. Jesteśmy mili i sympatyczni.Przykładowy opis rodziny po angielsku My name is Kamil and I would like to describe my family.. .Napisz wypracowanie po angielsku - środowisko.. Tak jak prosiles w liscie opisze siebie i swoja rodzinę.. Mam na imię Paulina .. Chodzi mi Np: Nazywam się Kamil Mieszkam w Myszkowie i Mieszkam z 4 osobami lubie grać na komputerz,Moja Mama nazywa się i Jest Nauczycielką Lubi Czytać ksiązki a Mój ojciec nzaywa się Paracuje na koleji zajmuje se kolekcjonowaniem znaczków,Moja siostra ma na imie lubi słuchać .Teraz Twoja kolej.. Email z prośbą (request email) Pisząc email z prośbą w języku angielskim musimy pamiętać, by używać tak uprzejmych zwrotów, jak tylko się da.Wpis na blogu zespołu o pierwszym koncercie.. Moja rodzina składa się z 4 osób .. Uwzględnij następujące informacje:czy twoja rodzina jest dużaa czy mała, jakm spędzacie wolny czas, czy wykonujecie jakieś czynności razem, czy jest w rodznie jakaś osoba którą lubisz szczególnie i dlaczego.Napisz List o sobie i swojej rodzinie do anglojęzycznego kolegi lub koleżanki..

Napisz wiersz po angielsku o swojej rodzinie : mamie , tacie siostrze i bracie .

W weekendy często jeździmy do dziadków na wieś albo spędzamy czas nad wodą.W rozwinięciu piszemy już o tym, czego dotyczy nasz mail.. Dziękuję za list i twoje zdjęcie.. Produkowane od 1997, Freshmind Sp.. Twój zespół muzyczny planuje swój pierwszy koncert.. Mama - Monika ma 35 lat , jest fryzjerką ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt