Tematy prac klasowych z 80 dni dookoła świata

Pobierz

55 tysięcy.Ćwiczenia: W 80 DNI DOOKOŁA ŚWIATA.. Opisz tego bohatera i odpowiedz na pytanie.. Uzupełnij tabelę wpisując właściwe cytaty Fileas Fogg Przedstawienie postaci.. Dodaj do ulubionych.. Ile czasu miał główny bohater na podróż dookoła świata?. Dostępne są …Juliusz Verne'a - W 80 dni dookoła świata -najważniejsze wydarzenia.. Napisz opowiadanie pod …Co może być na pracy klasowej z lektury ''W 80 dni dookoła świata'' ?. U góry znajdziesz quiz Test z lektury "W 80 dni dookoła świata".Powodzenia.. bbomba, 2012-11-20 Szkodaa, że nie ma proponowanych odpowiedzi.. Napisz pamiętnik z podróży dookoła świata, w której byłeś/byłaś w ubiegłe wakacje.. 2011-04-28 17:26:54 Jakie …Praca klasowa z lektury W 80 dni dookoła świata 1.. 90 dni B. 80 dni C.. Napisz opowiadanie o tym, jak …Szatan z siódmej klasy - tematy na zadanie klasowe Bardzo proszę o propozycje tematów na zadanie klasowe z lektury Szatan z siódmej klasy z uwzględnieniem …Głównym bohaterem powieści Juliusza Verne'a "W 80 dni dookoła świata" jest Fileas Fogg, czterdziestoletni angielski dżentelmen, o którym mówiono, że z twarzy … Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu …Geneza, czas i miejsce akcji "W 80 dni dookoła świata" należy do najpopularniejszych dzieł Juliusza Verne - a przynajmniej w krajach anglojęzycznych i w Polsce..

Praca klasowa "W 80 dni dookoła świata" 1.

Pytanie brzmi: W 80 dni dookoła świata napisz czy pan Fogg zrealizował plany i wygrał zakład …Niebezpieczne przeżycie z LWEM na 80 słów .Dam najj; Napiszecie mi ważne rzeczy z lektury ,, 80 dni dookoła świata ,, ?. Może być …Książka 80 dni dookoła świata 2011-03-18 15:32:51 Znacie pytania do pracy klasowej z lektóry "W 80 dni dookoła świata " ?. Jakie były pytania na wypracowaniu z książki pt. w 80 dni dookoła świata.. 2.Nierealny zakład w klubie …Co mam wybrać na pracy klasowej?. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian …Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy …Test z lektury pod tytułem ,,W 80 dni dookoła świata".. Czy Fileas Fogg byłby dobrym towarzyszem podróży?. Podgląd …Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. 25 tysięcy.. Charakterystyka bohaterów.. 70 dni 3.. 5 lat temu.. Udostępnij.. Lektura w pigułce - skrót konspektów .. Praca projektowa: Środki transportu w przyszłości - wyobrażenia …Sprawdzian ze znajomości lektury "W 80 dni dookoła świata".. Witaj na stronie Quizz.pl.. "W 80 dni dookoła świata" to lektura sugerowana dla klasy 5.. Tagi dla tego testu: Lektura, Szkoła, Przygody, Koleja …Test z lektury "W 80 dni dookoła świata"!. Pobierz (doc, 25,0 KB) Komentarze..

Napisz artykuł prasowy o …W 80 dni dookoła świata.

Fileas Fogg przyjął Obieżyświata do pracy i zaznajomił go z zasadami …Test z lektury .. Jest do wyboru tak:-dokładna charakterystyka Fileasa …madziapanfil.. Wygląd …Nasz przyjaciel, Praca Domowa wyślij nowe pytanie na KLASA.ONLINE.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Napiszecie mi pogłębiony opis obieżyświata lub Phileasa Fogga z lektury ,,W 80 dni dookoła świata " 2016-02-12 18:17:21 Daję NAJ!. Jutro mam pracę klasową z tej lektury i nie wiem z czego się nauczyć.. 10 …Podróżujemy dookoła świata Pomysł na lekturę "W 80 dni dookoła świata" Juliusza Verne'a Zaproponowany cykl zajęć ma na celu pokazanie uczniom piękna …Bohater wraca do klasy i kolejnym uczniom zadaje pytanie "kim jestem".. 1.Przyjęcie nowego służącego przez pana Fogga.. A. Włoch B. Niemiec C.Ile funtów zostało skradzione z banku w lekturze "W 80 dni dookoła świata"?. Każdy z uczniów zadaje mu pytanie naprowadzające, które pozwoli mu zgadnąć, którą z postaci …Użytkownik Brainly.. Pytanie brzmi: ,, W 80 DNI DOOKOŁA ŚWIATA" Opowiedz w kilku zdaniach jak doszło do zakładu …Nasz przyjaciel, Praca Domowa wyślij nowe pytanie na KLASA.ONLINE.. Jakiej narodowości był sługa Fogga?. Plan ramowy książki pod tytułem '' W 80 dni dookoła świata''.. Jestem w klasie 5 i za nie długo mam pisać wypracowanie z książki pt …Plik w 80 dni dookoła swiata sprawdzian.docx na koncie użytkownika wiolkaok • folder język polski • Data dodania: 4 gru 2011 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne …W 5 dni z "80 dni dookoła świata" J. Verne'a..

Jutro mam pracę klasową z lektury "W 80 dni dookoła świata".

207 Obserwuj autora..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt