Test historia swiat po 1 wojnie swiatowej

Pobierz

Wiek XX Rozdział I / Świat po I wojnie światowej.. 2013-10-08 17:18:37; Sprawdzian Liceum Poznać Przeszłość.. Rozwiąż nasz quiz i sprawdź, jak dobrze znasz historię .Plik pp r1 test a swiat po i wojnie swiatowej.doc na koncie użytkownika kochana97 • Data dodania: 27 paź 2013 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Sprawdzian "Świat po II wojnie światowej" - test sprawdzający - rozdział 3.. ZSRR w dwudziestoleciu międzywojennym 6.. Sprawdzenie tekstu pod kątem ewentualnych błędów ortograficznych, interpunkcyjnych lub innych.. Pytanie 1 /30.. Inne tryby testu.. System wersalski 2.. Czytaj uwanie tekst i zadania.TEST HISTORIA II Wojna światowa grupa a. I- Komunikacja Interpersonalna.. Pliki swiat po 1 wojnie swiatowej - chomikarnia.net.Seria: Wczoraj i dziś - sprawdzian.. Pytania zawarte w teście.. Ład wersalski 1. liczba pobrań: 21198. zaktualizowany: 17 sierpnia 2018.. Odbudowa powojenna i wielki kryzys 3. .. swiat-w-dobie-rozpadu-systemu-realnego-socjalizmu-1981.I wojna światowa (przed II wojną światową nazywana "Wielką Wojną") - wojna światowa, trwająca od 28 lipca 1914 do 11 listopada 1918 pomiędzy ententą (Trójporozumieniem), tj. Wielką Brytanią, Francją, Rosją, Serbią, Japonią, Włochami (od 1915) i Stanami Zjednoczonymi (od 1917) a państwami centralnymi (Trójprzymierzem), tj. Austro-Węgrami i Niemcami, wspieranymi przez .historia, klucz odpowiedzi, książka nauczyciela, książka nauczycilea poznać preszłośc wiek 20, liceum, poznać przeszłość, poznać przeszłość wiek 20 testy, rozwiązania, sprawdzian, testPlik pp r1 test b swiat po i wojnie swiatowej.doc na koncie użytkownika kochana97 • Data dodania: 27 paź 2013 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Polska, Europa, świat po I wojnie światowej (lekcja powtórzeniowa) RNbyGiWlvJzLr 1..

test > Świat po I wojnie światowej.

Rozwiąż test.Świat po 1 wojnie światowej - sprawdzian i nie tylko .. Vocabulary czyim synem był bolesław śmiały i wojna światowa matura w ktorym roku w polsce byly pierwsze wybory po drugiej wojnie swiatowej 1138 historia Bogowie egipscy Polska pod zaborami władcy polski Europa w średniowieczu średniowiecze poziom podstawowy .TEST HISTORIA II Wojna światowa grupa a. Biotechnologia i inżyniera genetyczna - test - grupa A.. A może ktoś ma te testy ?. Czytaj uważnie tekst i zadania.. poleca 84 % .. 1. d. wojna pozostawiła po sobie setki tysięcy inwalidów, sierot i bezdomnych.. I wojna światowa zakończyła się podpisaniem zawieszenia broni w Compiègne pod Paryżem:Test z Historii Świat po I wojnie światowej .. Polecenie 1.. Na podstawie zdjęcia wymień przynajmniej jednego delegata na konferencję w Paryżu.. Pp r1 Test a Swiat Po i Wojnie Swiatowej Odp(1) Download Now.. Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!Test B Polska i świat po II wojnie światowej Test podsumowujący rozdział V 1.. Delegacja niemiecka na konferencji w Paryżu.. Test podsumowujcy rozdzia I 1.. Seria: Wczoraj i dziś (reforma 2017 szkoła podstawowa klasy 4-8 / historia) Poziom: Klasa 8 / III.. a. po zakończeniu I wojny światowej w Paryżu odbyła się konferencja pokojowa, która trwała od stycznia 1919 do stycznia 1920 r. b. na konferencji czołową rolę odgrywała tzw.HISTORIA LICEUM; Poznać przeszłość..

Test a. wiat po I wojnie wiatowej.

Czytaj uwanie tekst i zadania .Świat po I wojnie światowej - lekcja powtórzeniowa _____ Tematy: 1. a. podczas wojny życie straciło ponad 50 mln ludzi.. Wiek XX Rozdział I / Świat po I wojnie światowej.. .Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: kto miał sprawdzianz histrii 1 Lo ?. Zmiana sił po wojnie -brak wojska , którymi wymusiłyby posłuch dla swoichTest 3 A "Świat po II wojnie światowej" 2 MB.. Już w styczniu 1919 roku rozpoczęły się obrady Kongresu Wersalskiego, którego głównym zadanie było stworzenie nowego ładu w Europie po I wojnie światowej.. Kultura okresu międzywojennego 6.. Sprawdzian zawiera pytania o system wersalski, odbudowę powojenną i wielki kryzys Kryzys demokracji w Europie ZSRR w okresie między wojennym Kultura okresu międzywojennego Świat na drodze ku wojnie..

Test b. wiat po I wojnie wiatowej.

Ważne pojęcia: Traktat wersalski - z 28 czerwca 1919 r.; Niemcy musiały oddać Francji Alzację, Lotaryngię i na 15 lat Zagłębie Saary, przekazać Polsce Wielkopolskę, Pomorze Gdańskie; wolnymi miastami .Test z Historii II Wojna Światowa.. Sprawdzian zawiera grupy A, B wraz z kartą odpowiedzi./ Historia / Ściągi.. Opis testu.. Pojęcia - Tomasz Tokarz.. macie jakiś link czy coś ,?. Materiały i tworzywa pochodzenia naturalnego.. W teście II Wojna Światowa znajdziesz następujące pytania: Pytanie 1: Pakt Ribentropp - Mołotow został podpisany w dniu .. Gdzie po klęsce wrześniowej .I wojna światowa zakończyła się podpisaniem rozejmu 11 listopada 1918 roku.. Skutki II wojny światowej.. Podręcznik do historii dla szkół ponadgimnazjalnych.. Przerwij test.. Opis testu.. Świat po II wojnie światowej: Tagi: testy: Dostęp dla zalogowanych.. Test podsumowujcy rozdzia I.. Wiek XX "II Wojna Światowa" 2013-01-12 10:59:343.. [link widoczny dla zalogowanych] Plik do pobrania: [link widoczny dla zalogowanych] I wojna Ĺ wiatowa â Wikipedia, wolna encyklopedia.. Zakres podstawowy.. Kryzys demokracji w Europie 5.. Oryginalne materiały pochodzą z książki Wczoraj i dziś dla klasy 8..

Europa i świat po I wojnie światowej.

itp ?. świat po i wojnie światowej test ?. Formatowanie tekstu - czytelność -> akapity, nagłówki, oznaczenie najważniejszych elementów tekstu 2. .. Pp r1 Test a Swiat Po i Wojnie Swiatowej Odp(1) Download Now.. Rozwiąż test.. Europa i świat po I wojnie światowejSprawdzian 5.. Podręcznik: POZNAĆ PRZESZŁOŚĆ.WIEK XX.. pomoźcie :Rocznica wybuchu II wojny światowej to świetna okazja, żeby sprawdzić swoją wiedzę o największym globalnym konflikcie w historii.. HISTORIA LICEUM; Poznać przeszłość.. Świat po II wojnie światowej.. Świat na drodze ku wojnie Daty - najważniejsze wydarzenia Data Wydarzenie Temat 1.. Weryfikacja tekstu pod kątem błędów rzeczowych.klasa 7 Swiat po I wojnie światowej szkoła histori lekcjaPojęcia.. "Polska po II wojnie światowej" Opis: Pobierz sprawdzian, lub odpowiedzi do testu "Polska po II wojnie światowej" grupa testu A i B dla klasy 8, .PDF, Sprawdzian dostępny jest w formacie PDF, gotowy do wydrukowania.. wid6_test_r_iv_a - Sprawdziany z historii ,,Wczoraj i dziś`` klasa.. Świat po I wojnie światowej I.. Zakończenie I wojny światowej.. 2.Sprawdzian 5. c. koszty prowadzenia działań bojowych pochłonęły ogromne sumy pieniędzy.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. b. rejony objęte działaniami wojennymi uległy zniszczeniom.. test > Świat po I wojnie światowej..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt