Sprawdzian znajomości lektury mikołajek

Pobierz

Już chyba nigdy więcej Mikołajek nie zjawi się w .Test ze znajomości lektury kl.IV: " Opowieści z Narnii.. Rodzice i siostra Jadwinia; Tylko rodzice, chłopiec nie ma rodzeństwaElementy świata przedstawionego Czas akcji Francja, lata 60.. Mikołajek test online.O to test ze znajomości lektury ,,Mikołajek" Przepraszam, że na 13 punktów wyskakuje ,,musisz jeszcze poćwiczyć" lecz…Test ze znajomości lektury "Mikołajek" 1.. Sprawdź jak dobrze pamiętasz przygody Mikołajka.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Po drodze Mikołajek spotkał Euzebiusza - poło Ŝył kwiaty na chodniku i. Test.Sprawdzian ze znajomości lektury Akademia Pana Kleksa.. Literatura Test z .Z kim ma zamiar się ożenić Mikołajek?. Rozwiąż test!Test z lektury "Mikołajek" - poziom trudny.. Udostępnij.. Tutaj wybieramy i selekcjonujemy quizowe perełki.. Test składa się z 19 pytań.Karolcia rozmawiała pierwszy raz z koralikiem:Test ze znajomości lektury kl.IV: " Opowieści z Narnii.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Zobacz quiz: Mikołajek.. z Mikołajkiem.René Goscinny, Jean-Jacques Sempé, "Mikołajek" - test z lektury.. właścicielem restauracji.. Quizowy Maniak.. 22 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. René Goscinny, Jean-Jacques Sempé, "Mikołajek" - w gronie dobrych kolegów zawsze jest bardzo wesoło!.

test znajomości lektury Mikołajek.

Powtórz najważniejsze wiadomości i sprawdź się w teście.. Zmień szablon .Test sprawdzający twoją znajomość lektury "Panna z mokrą głową" K. Makuszyńskiego.. a) w pralni b) w piwnicy c) w klasie 15. opiekunem uczniów.. Also explore over 1668 similar quizzes in this category.Mikołajek c. narrator w pierwszej osobie d. odpowiedzi ,,b" i ,,c" są prawidłowe 9.. Motyw.. Klasa 3 Polski.. Rozwiąż test z lektury Akademia Pana Kleksa i przekonaj się!Plik Przygody Mikołajka kl.4.doc na koncie użytkownika zielony_kot_ • folder Klasa IV SP • Data dodania: 25 mar 2011Lektura mikołajek i inne chłopaki opisz Kleofasa i Alcesta.. Warunek ten udaje się spełnić, a tata Mikołajka nie wie, że sprawdzian pisało tylko 11 chłopców, bo reszta zachorowała.. Zobacz wszystkie wpisy.Plik mikołajek test ze znajomości lektury.pdf na koncie użytkownika elgransancho • Data dodania: 18 lip 2020 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Lektury.. Mikołajek i inne chłopaki: a. to liryka b. to zbiór opowiadań c. to baśń d. to mit 11.Witaj na stronie Quizz.pl.. Quiz w Poczekalni..

!Dział - lektury sprawdzian.

2013-06-04 16:53:13; Napisz opowiadanie na temat jednej przygody książki pt. : " Mikołajek i inne chłopaki " 2011-03-09 16:02:30 " Mikołajek i inne chłopaki" - zadanie z polskiego 2015-04-16 12:48:37; Dajcie streszczenie do Mikołajek i inne chłopaki.. Szkoła latania" - Test z Lektury.. Wydarzenia przedstawione w książce są: a. prawdopodobne b. fantastyczne c. nieprawdopodobne d. fantastyczne i prawdopodobne 10.. Przetestuj swoją wiedzę.Test ze znajomości lektury - "Ogólnopolski Katalog.. Język polski.. Jako Prawdziwi Quizowi Maniacy naprawdę znamy się na rzeczy i wiemy, które quizy są warte polecenia.. a) z Bunią b) z Ludeczką c) z Jadwinią 14.. Skomentuj.. "Mikołajek" to książka, przy której pękają ze śmiechu dorośli i dzieci.. Idę z wizytą do Ananiasza Mikołajek poszedł do domu Ananiasza.. Nowe blogi .. • Kto przyszedł do szkoły ubrany jak Marsjanin?. Udostępnij Udostępnij wg Milena285.. Więcej.. Czym Mikołajek i Ananiasz zbili lustro w salonie?. Rozwiąż nasz quiz i sprawdź, czy musisz odświeżyć lekturę!. Polub.. Pamiętasz najlepsze numery Mikołajka i jego paczki?. Co wiesz o Mikołajku i jego rodzinie?. Na Pingerze siedzi: 322 033 użytkowników 12 677 519 wpisów 16 960 362 zdjęć 75 676 plików audio?. • Kim jest Rosół?. • Z kim ścigał się na rowerze tata Mikołajka?. Chłopcy wymyślali takie zabawy, że obie mamy szybko zakończyły spotkanie chłopców..

...Mikołajek Test wiedzy z lektury.

Przecież musi wszystkim opowiedzieć, jak było na wagarach.. Były bardzo niezadowolone.. 133 479 plików wideo?. Kategorie blogów .Na świecie jest niewiele książek, które dzieci i dorośli kochają równie mocno, co opowiadania o Mikołajku.. Co obiecał Mikołajkowi kupić tata za bycie w 10 najlepszych z arytmetyki?. a) piłką b) samolotem c) globusem 16.. XX wieku; bliżej nieokreślony - w opowiadaniu Uciekam z domu narrator podaje informację: "pracować nie mogłem, bo akurat był czwartek" - jest ona o tyle istotna, że od 1882 r. do 1972 r. we Francji czwartek był dniem wolnym od nauki, zatem akcja dzieje się na pewno przed rokiem 1972.TestWiedzy.pl - Ogromna ilość testów na czas ze wszystkich możliwych kategorii.. kuzynem Mikołajka.. Gdzie zamknięto chłopców podczas wizyty ministra?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Mikołajek - streszczenie, plan wydarzeń .. Sprawdzian ze znajomości lektury Jana Brzechwy pt. "Akademia Pana Kleksa" #akademiapanakleksa #janbrzechwa #brzechwa.. Edytuj elementy.. jednym z uczniów.. Pierwsza część cyklu o przygodach łobuziaków, którzy potrafią świetnie się bawić w każdych okolicznościach!. U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o Mikołajku.Wypełniając test wiedzy, sprawdzisz ile wiesz o Mikołajku Rene Gościnny.. Osadź .. Zaznacz w kratce właściwą odpowiedź..

Literatura "Mikołajek" - test znajomości lektury.

/ 5 lat temu (19 sierpnia) Oglądasz 1-1 z 1 .. Sprawdzian.. Mikołajek dostaje upragniony rower.. Marzec 2013.. Przekonaj się, ile zapamiętałeś z lektury serii René Goscinnego o niezwkłych przygodach tego małego chłopca.Mikołajek i inne chłopaki: a. to liryka b. to zbiór opowiadań c. to baśń d. to mit 11.W toku relacji wprowadzone zostają postaci kolegów z klasy - pochodzącego z bogatego domu Gotfryda, nieco narwanego Euzebiusza, lizusa Ananiasza, syna policjanta Rufusa, najgorszego w .Info o mikołajek test z lektury.Sprawdzian znajomości lektury mikołajek 20 maja 2020 04:54 Ściągi Wszystko co trzeba wiedzieć o utworze Mikołajek autorstwa René Goscinny .Rozwiąż test z lektury - Szatan z siódmej klasy - i przekonaj się ile pamiętasz z lektury.Znajomość lektury "Sposób na Elfa"..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.