Jak się nazywasz po niemiecku

Pobierz

Zadaj pytanie.. => niemiecko » polski.. Już wiesz jak .1. heißen czasownik heißt, hieß, hat geheißen nazywać się, wabić się, kazać, nakazywać, polecać; wie heißt du?jak się nazywasz?. Zapoznaj się z przykładami tłumaczeń 'Jak się nazywasz?'. amikos1234 amikos1234 26.10.2014 Język niemiecki Gimnazjum Napisz jak sie nazywasz po niemiecku 2 Zobacz odpowiedzi Ich bin (podajesz imię) Ich heiße (podajesz imię) .niemiecki jak się nazywasz po niemiecku niemiecki lekcja 1 Themen aktuell Lektion 1jak powiedzieć, jak się nazywasz po niemiecku Odpowiedź 1 : Możliwości jest kilka, w zależności głównie od tego, czy używasz formy grzecznej (Höflichkeitsform), czy też znanej.Ile masz lat: Wie alt bist du?. Gdy pojedziesz do Francji, ważnym elementem języka jest przedstawiania się, podawanie danych osobowych jak i pytania o wiek, imię.. w zdaniach, posłuchaj wymowy i przejrzyj gramatykę.Tłumaczenia w kontekście hasła "jak się nazywasz" z polskiego na niemiecki od Reverso Context: Mała dziewczyna w czarnym, jak się nazywasz?Wie ist dein Name?. Co słychać u ciebie ?. Tutaj znajdziesz 20 bardzo ważnych i najbardziej podstawowych pytań po niemiecku.. Jeśli wiedziałbyś jak się nazywa, to prawdopodobnie by cie tu nie było.Sprawdź tłumaczenia 'Jak się nazywasz?'. Posłuchaj zdania po polsku, postaraj się przetłumaczyć, następne posłuchaj poprawnej wersji niemieckiej..

Jak się nazywasz ?

Skąd pochodzisz: Wőher kommst du?. Pierwszy zwrot jaki poznasz to.. 12.Jego siostra nazywa sie Tina i ma 15 lat.. Skoro już wiesz, jak tworzy się pytania po niemiecku - to teraz czas na przykłady!. Skąd pochodzisz?. Prosze czy możecie mi napisać wymowe obok tego.. Mój brat dobrze mówi po Polsku.. ; es heißt, dass.lit.. mówi się, że., mówią, że.. ; in der Zeitung heißt es, dass.w gazecie jest napisane, że.. ; es heißt, er .. Cześć 2.. Mam młodszego brata.. W Niemczech- Hallo W Liechtensteinie- Hallo!. Pochodzę z Polski.. (nieoficjalnie) Guten Tag, mein Name ist Zwolińska./.. - Du heißt.Te terminy będą Ci potrzebne, gdy będziesz odnosić się do miejsca zamieszkania, a także do poszukiwania miejsca do życia .. Question from @Amikos1234 - Gimnazjum - Język niemieckiJak jest po niemiecku: 1.. Nauczysz się także, jak literuje się swoje nazwisko po niemiecku.Pytania po niemiecku - przykłady.. Do tego wymowa z mojego filmiku [Niemiecki dla początkujących - przedstawianie się po niemiecku] W pytaniach np. poznając kogoś w większości użyjemy tu pytań typu "W-Fragen", ale np. w pytaniu o dzieci możemy zacząć od czasownika.. Gdzie mieszkasz:Wő wohnst du?. Dzień dobry, nazywam się Zwolińska.Proszę o przetlumaczenie zdan na j. niemiecki.. Tutaj dowiesz się, jak przedstawiać się po niemiecku..

Jak się nazywasz?

Gdzie mieszkasz?. Anna chętnie pływa.. Elke ma .Napisz jak sie nazywasz po niemiecku.. Jakiego koloru są twoje włosy ?. A poniżej znajdziesz kilka najważniejszych wersji jednego z najczęstszych pytań: "Wie geht es dir?. na język niemiecki.. Nazywam się.. Mieszkam w.. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.Wiele bardzo prostych zdań po niemiecku z tłumaczeniem.. i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-niemiecki słowa jak się nazywasz w słowniku online PONS!. Zadanie jest zamknięte.. W tej lekcji się tego wszystkiego nauczysz!. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "JAK SIĘ NAZYWASZ" - polskiego-niemiecki oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Zarejestruj się.. Wydaje mi się, że się znamy.). W piątek Max ma 8 lekcji.. Hallo, ich bin Ania/ Ich heiße Ania/ Cześć, nazywam się Ania.. rzeczownik.. rzeczownik.. Jaki jest twój adres?. "/ Co u ciebie, jak się masz?Przedstawianie się po niemiecku część 1- gerlic.pl - YouTube.. Jak się nazywasz?. Przedstawianie się po niemiecku część 1- gerlic.pl.. Dzień dobry 3.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Jesteś ciągle upalony i sam zapominasz, jak się nazywasz ..

Jak sie nazywasz?

Stell dich bitte vor.Musisz przetłumaczyć "JAK SIĘ NAZYWASZ" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Powitanie w Szwajcarii - Grűezi!. Jak on wygląda ?. Tłumaczenie słowa 'Jak się nazywasz?'. Co znaczy i jak powiedzieć "Nazywasz się.". po niemiecku?. up to date.Zadaj pytania po niemiecku -jak sie masz -jak sie nazywasz -jak sie nazywa twoja mama -jak sie nazywa twoj tata -jak sie nazywa twoja siostra -jak sie nazywa twoj brat -skad pochodzisz -skad pochodzi twoj tata -skad pochodzi twoja mama -skad pochodzi twoj brat -skad pochodzi twoja sisotra -gdzie mieszkasz -gdzie mieszka twoja mama -gdzie miaszka twoj tata -gdize mieszka twoja siostra -gdzie .Jak się nazywasz, ile masz lat w języku francuskim?. Przedstawię ci dwa sposoby przedstawiania się po niemiecku - oficjalny i nieoficjalny, z wymową.. If playback .Opisz siebie w kilku zdaniach po niemiecku ( jak sie nazywasz ile masz lat ( 16 , Ewa ) co lubisz robic jak spedzasz weekend z kim mieszkasz ( 2 siostry i 2 braci i mama ) Zgłoś nadużycie.. Tłumaczenia dla hasła " JAK TO SIE NAZYWA PO NIEMIECKU " w niemiecko » polski słowniku (Przełącz na polsko » niemiecki ) Pokaż podsumowanie wszystkich trafnych wyników.. Pochodzę ze Szwajcarii.. J'ai 27 ans - Mam 27 lat..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt