Mały książe test ze znajomości lektury

Pobierz

b) większej od Ziemi.. Ile kolców miała róża do obrony przed światem?. Rozwiąż test!Pytanie 6. a) bawić sięTest z lektury "Mały Książę" (Antoine de Saint-Exupéry).. Ile kolców miała róża do obrony przed światem?. III DuŜo czasu upłynęło, zanim zrozumiałem, skąd przybył.. Ile kolców miała róża do obrony przed światem?Test ze znajomości lektury "Ten obcy" 2013-07-17 07:13:54 Test ze znajomości lektury "Szatan z siódmej klasy " 2013-07-16 15:53:10 Test lektury Mały Książę 2015-10-24 16:31:22Testy do sprawdzianów i kartkówek z lektur - lepsze od chomikuj.. Napisz czego nie robił - 1p.. O co poprosił narratora Mały Książę?. Mamy dla was najpopularniejsze przez nauczycieli testy / sprawdziany / kartkówki z lektury pt. Mały Książę.. Zobaczymy, co wiesz na temat lektury "Mały Książę"?. Test składa się z 12 pytań.. O co poprosił narratora Mały Książę?. Polski.. test znajomosci lektury maly ksiaze .. 2016-01-19 12:42:05.. 5 days ago by.Mały Książę - quiz wiedzy o niezwykłej książce Antoine de Saint-Exupéry.. oraz jego narodowoœæ.Mały Książę test ze znajomości lektury - Quizizz.. Plik zawiera testy / sprawdziany / kartkówki dotyczące lektury jaką jest Mały Książę.. Napisz, co zagrażało planecie Małego Księcia?. "Mały Książę" (lektura obowiązkowa) - test podsumowujący, plik: -maly-ksiaze-lektura-obowiazkowa-test-podsumowujacy.pdf (application/pdf) NOWE Słowa na start!Test sprawdzający znajomość treści lektury - "Mały Książę" Antoine'a de Saint-Exupery'egoTest sprawdzający znajomość treści lektury - "Mały Książę" Antoine'a de Saint-Exupery'ego..

Mały Książę test ze znajomości lektury.

Testy \ Lektury szkolne \ Maly ksiaze; Maly ksiaze, test z lektury Test z.. Pytanie 8.. Co lubił robid Mały Książę?- 1 p. a) bawid się b) oglądad zachody słooca c) rozmawiad z Różą d) wąchanie polnych kwiatów 4.. Podczas pierwszego spotkania Mały Książę poprosił lotnika o: a) narysowanie baranka.. Król,Próżny,Pijak,Bankier,Latarnik,Geograf.Test Mały książę, Mały książę podręcznika Lektury dla Klasa II.. Jednak test z lektury Mały Książę o wysokim stopniu trudności to już wyzwanie dla tych, którzy czytają i zapamiętują wyjątkowo sumiennie i uważnie.. Nowa era, zamkor, pwn, inne.. 1. Podaj imiê i nazwisko autora "Ma³ego Ksiêcia".. Planecie Małego Księcia zagrażały: a) słonie.. Ile trwa dzień na planecie.Co wiesz o "Małym Księciu"?. Klasa 6 Klasa 6 Polski Polski.. Narrator "Małego Księcia" był: pilotem.. - Nie zaglądaj teraz do książki.. Składa się on z 5 części - sprawdza znajomość lektury, umiejętność analizy tekstu poetyckiego, umiejętność rozumienia tekstu epickiego, redagowanie zaproszenia, redagowanie rozprawki.Jedna, skierowana do wszystkich czytelników pragnących sprawdzić, jak dobrze pamiętają treść książki, ma poziom nieco łatwiejszy.. Chcesz sprawdzić na jaką ocenę masz szansę na sprawdzianie z lektury?Test z lektury "Mały Książę" (Antoine de Saint-Exupéry).. c) wodę.. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, więcej informacji i instrukcje znajdziesz » tutaj «.Test dotyczący lektury "Mały Książę" Antoine de Saint - Exupery jest przeznaczony dla uczniów klasy II gimnazjum..

szanse na sprawdzianie z lektury?

Takiej wiedzy wymaga się zresztą od uczniów, więc dla nich test jest poręcznym narzędziem przygotowania się do lekcji.Test z lektury mały książe Test z lektury "Mały Książę" (Antoine de Saint-Exupéry).. Książę musiał dbad o swój kwiat.. Sprawdź, czy znasz tę filozoficzną powiastkę wystarczająco dobrze, aby odpowiedzieć na te 12 pytań!. Co Mały Książę codziennie rano.. wg 1ania1.. c) o małych rozmiarach.. Można go też wykorzystać do pracy na lekcji, np. w grupach.Podaj po kolei postacie, jakie Mały Książę spotykał na tych planetach.. Jak dobrze pamiętasz przygody tajemniczego chłopca z obcej planety?. Polski Mały Książe Znajdź słowo.. Mały Książę B. Antoine de Saint- Exupery C. fretkafredziu / TESTY / Testy i opracowania lektur / Mały książę / Mały Książę-pytania.pdf.. Mały KsiąŜę, choć sam zadawał mi wiele pytań .. zabrał ze sobą całe stado słoni, to nie dałyby one rady jednemu baobabowi.test znajomości lektury mały książe.pdf (22 KB) Pobierz.. Mały Książę pochodził z planety: a) podobnej wielkością do Ziemi.. Wraz z testem / sprawdzianem / kartkówką .3.. Autorem książki pt. "Mały Książę" jest Preview this quiz on Quizizz.. Sprawdź swoją znajomość fabuły Małego Księcia.. Test składa się z 12 pytań.. b .test ze znajomości treści lektury mały książe.pdf (22 KB) Pobierz..

Mały książe - Znajdź słowo Znajdź słowo.

Test składa się z 12 pytań.. Rozwiąż test z lektury i sprawdź!Test z lektury ,,Ten obcy" Połącz w pary.. Test Mały książę - podręcznik LekturyTest sprawdzający znajomość treści lektury Antoine de Saint- Exupery, Mały Książę W każdym zadaniu zaznacz poprawną odpowiedź.. 2 hours .Używamy plików cookie i zbieramy dane m.in. w celach statystycznych i personalizacji reklam.. Antoine de Saint-Exupéry, "Mały Książę" - test z lektury na poziomie trudnym.. Ile trwa dzień na planecie Latarnika?. Zrób test i się przekonaj!. Chcesz sprawdzić na jaką ocenę masz szansę na sprawdzianie z lektury?. Róża twierdziła ze może się obronić dzięki: 4 kolcom.. test ze znajomosci tresci lektury maly ksiaze .. Maly ksiaze, test z lektury Test z lektury Maly Ksiaze autorstwa Antoine de Saint-Exupery.Chcesz sprawdzic na jaka ocene masz.. Co lubił robić Mały Książę?. O co poprosił narratora Mały Książę?. Co Mały Książę codziennie rano.. O kim Mały Książę mówił: "Ten człowiek mógłby być moim przyjacielem".. Pytanie 7.. Rozwiąż test!TEST Z LEKTURY: Mały Książę | sameQuizy.. Napisz, co zagrażalo planecie Małego Ksiącia?. Sprawdzian ze znajomosci lektury Maly Ksiaze .Antoine de Saint-Exupery: Mały KsiąŜę LEONOWI WERTH .. Tak wyglądał początek mojej znajomości z Małym Księciem..

Test z lektury Mały Książe.

Przygotuj się do sprawdzianu i klasówki.Antoine de Saint-Exupéry, "Mały Książę" - test z lektury na poziomie trudnym.. - TEST 4free.pl bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera.Proponuję niedługi sprawdzian znajomości lektury Mały Książę.. Co Mały Książę codziennie rano robił na swojej planecie?. Sprawdź, czy poradzisz sobie z pytaniami dotyczącymi fabuły książki o przygodach Małego Księcia!. Możesz uzyskać 20 punktów.. Klasa 7 Klasa 8 Gimnazjum Polski.. Kto jest narratorem opowieści?. Lotnik znalazł się na pustyni a) z powodu awarii samolotu b) braku paliwa c) katastrofy lotniczej d) miał misję do zrealizowania 2.. Sześcioletni chłopiec D. Pilot 2.Mały Książę-pytania.pdf.. a) Przykrywał kloszem przed chłodem b) Rozmawiał- sprawdzenie znajomości treści lektury Proszę rozwiązać test, rozwiązany test lub odpowiedzi wszyscy odsyłają do 13 V 2020 r. do godz. 12.00 1.. Test ze znajomosci "Maly Ksiaze" 1.Rozwiaz test skladajacy sie z 18 pytan, ktory w szybki sposob pokaze jak bardzo gotowy jestes na sprawdzian z lektury.. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.. Serwis zamkniety..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt