Co by było gdyby pytania dla chłopaka

Pobierz

A teraz pytanie: co by było, gdyby jednak Akkarin zginął w Sachace?Co by było, gdyby do świata Harry'ego Pottera zostały wprowadzone elektryczne hulajnogi?. patrząc na dwie książki - jedna o słoniu w kratkę, a druga o księżniczce, która bez przerwy ziewała można zadać pytanie: co by było, gdyby słoń w kratkę spotkał księżniczkę, która bez przerwy ziewała?. Natomiast odpowiedź na ostatnie pytanie: co będzie dalej musicie znaleźć sami.. :D pierwsza osoba pisze no.. co by było gdyby słońce było czarne druga osoba odpowiada- życie było by do dupy :p i zadaje kolejne pytanie :D/ Pamiętajcie żeby zaczynac pytanie od słów co bu było gdyby :*** To ja zaczne :)) Co By było gdyby światem .Zobacz 154 odpowiedzi na pytanie: Co by było gdyby?. Założę się, że jeśli zaczniesz odtwarzać wspomnienia z dzieciństwa, możesz przypomnieć sobie niektóre zapachy z dzieciństwa.. Gdy jesteś na randce, powinnaś/powinieneś pytać przede wszystkim o to, co Cię .Pytania abstrakcyjne do chłopaka Pytania związane z koniecznością wyobrażenia sobie czegoś z pewnością będą ciekawym sposobem na rozpoczęcie dyskusji.. :D pierwsza osoba pisze no.. Po długim zastanowieniu się, postanowiłyśmy zebrać dla was 15 pytań dotyczących związku, które pomogą wam nieco pogłębić łączącą was więź, a tobie pozwolą na podniesienie swojej samooceny o 100 proc. Warto, żeby była to Wasza wspólna decyzja..

Wiesz o jakie pytania może nam chodzić?

Nie jestem fanem zadawania pytań tylko po to, żeby je zadać.. Niedawno rozstałam się z chłopakiem.. Niezależnie od tego, czy byłaś blisko chłopaka od kilku lat, czy dopiero niedawno zaczęliście spędzać ze sobą czas, zadawanie pytań do chłopaka jest jednym z najlepszych sposobów na głębsze poznanie się.Pytanie zadał (a) pizdeczka, 11 sierpnia 2009, 21:22. no to kolejna zabawa!. Filch nie potrzebowałby już swojej Pani Norris - sam jeździłby po korytarzach i je patrolował!. Wspomnienia są tak ściśle powiązane z zapachem.. Autorkami książki są dziennikarka Monika Janiszewska oraz psychoterapeutka Małgorzata Bajko.Co więcej, Dannyl pozostał w Imardinie, więc był to kolejny powód, aby nie ruszać do Sachaki.. Np. Od razu lecę do brata powiedzieć mu parę dobrych słów o niej itp.Chciałabym zaproponować Wam małą zabawę.. Gdyby pojechał, Dannyl uznałby to za pewien znak do zakończenia ich związku, a tego Sonej by nie chciał.. Gdyby twoje dzieciństwo miało zapach, co by to było?. Na moim miejscu: Powiedziałabym przyjaciółce i próbowała ją namówić, żeby mu coś dobrego o mnie powiedziała, lub żeby dała mi jego nr.. Co będziemy robić za 5/ 10/ 15 lat o tej samej porze?. Zgodziłbyś się na takie coś?. Jeszcze w czasach starożytnych na podobnej zasadzie filozofowie greccy szukali odpowiedzi na wiele kwestii.Co by było, gdyby cały Wszechświat był zbudowany z antymateri, z wyjątkiem Ziemi?.

Nie je...A co, gdyby woda była trująca?

To się nie może skończyć dobrze.. Na ile jesteśmy w stanie stwierdzić, cały Wszechświat jest zbudowany z materii.Co zrobić, jeśli były chłopak nie daje mi spokoju?. Jeśli nie, zawsze możesz wykazać się kreatywnością i odgadnąć zapach.. Co byś zrobiła, gdyby nagle pojawiła się tu, obok Ciebie, Monika Brodka (lub jakakolwiek inna znana postać) 5.mieć zawsze pod ręką tajną broń, gdyby podczas rozmowy zapadła martwa cisza; To ten artykuł jest dla Ciebie.. Czy przystaniesz na te nietypowe propozycje?. Oto nowa zabawa na naszym forum Link do innej zabaw będących na naszym forum :D Historyjka - .. Możecie wziąć w niej "udział" wpisując odpowiedź na kartce, na blogu, w komentarzu- dowolnie.. Nie jestem fanem zadawania pytań tylko po to, żeby je zadać.. Irytek miałby niezłą uciechę .Co by było, gdyby - Ceny już od 30,02 zł Porównaj ceny i zobacz opinie w 5 sklepach.. Do niego nie może to dotrzeć i wydzwania do mnie ciągle, pisze smsy - jest cwany, bo nie grozi mi, tylko pisze smsy w stylu: "i tak kiedyś będziesz musiała wyjść z domu".Twoje dziecko zaskoczyło cię "dorosłym" pytaniem?. Gdy jesteś na randce, powinnaś/powinieneś pytać przede wszystkim o to, co Cię interesuje.. W jakim zakątku Polski/ świata postawimy dom, gdy będzie nas na to stać?. Wprawdzie niektóre odpowiedzi mogą Cię zaskoczyć, ale na pewno dowiesz się w ten sposób wielu interesujących rzeczy.139..

Co gdybyś miał pracę swoich marzeń ...Pytania typu: Co by było gdyby?

Co gdybyś nigdy nie potrzebował snu, ale za to umarłbyś 20 lat wcześniej?. Co oznacza dla ciebie przyjaźń?. W Hogwarcie zrobiłby się chaos - uczniowie cały czas zamiast latać na miotłach jeździliby na tych hulajnogach!. Jednak, w przeciwieństwie do większości scenariuszy z antymaterią w tle, ten jest zaskakująco powolny.. Zobacz inne E-Beletrystyka, najtańsze i najlepsze oferty tylko na Ceneo.plSubskrybuj kanał: Księżniczki Disneya w Rzeczywistości!. Odmiana tej zabawy jest taka, że jeśli dobrze znamy treść możemy zadawać pytania nie tylko pochodzące z .Na pytania, co czuje i myśli Pani partner może odpowiedzieć tylko on sam.. W końcu to nie żadna tajemnica, że od czasu do czasu lubimy posłuchać o tym, za .21 pytań z serii "Co gdyby…".. Wiem jednak, że często na randce pojawia się stres i wszystko wypada z głowy.2.. co by było gdyby słońce było czarne druga osoba odpowiada- życie było by do dupy :p i zadaje kolejne pytanie :D/ Pamiętajcie żeby zaczynac pytanie od słów co bu było gdyby :*** To ja zaczne :)) Co By było gdyby światem panoował .Co by było, gdyby to swoista bajka dla dorosłych z bardzo ważnym morałem.. Odpowiedz na pytanie:Kim byś był/ była gdyby nie strach, lenistwo, brak konsekwencji?. Warto po nią sięgnąć.Zabawa polega na tym, że jedna osoba pisze pytanie (wymyślone przez siebie) a druga osoba daje swoją odpowiedź (taką jaką chce i uważa za dobrą) i daje swoje pytanie i tak w kółko Zaczynam : Co by było gdyby na świecie nie było mężczyzn ?Np..

Co gdybyś nigdy nie przegrywał, ale za to nigdy nie mógł się zakochać?

Poszedłbyś na taki układ?. Ludzie od wieków stawiali sobie nurtujące ich pytania i szukali na nie odpowiedzi.. Zastanawiasz się, jak rozmawiać z nim na trudne tematy?. Jakie jest twoje najbardziej przyjemne wspomnienie?. Pisze Pani, że do tej pory takie sytuacje się nie zdarzały, żeby partner przestawał się do Pani odzywać.TEMATY OGÓLNE.. Co byś robił/a, co umiał/a, co czuł/a?Nie pytam o sprawy na "śmierć i życie" a o codzienne drobne rzeczy, które mogły by wiele…Pytanie zadał(a) pizdeczka, 11 sierpnia 2009, 21:22 no to kolejna zabawa!. Być może nie jest to arcydzieło, jednak z pewnością powieść ta bardzo przyjemnie zaskakuje.. Zabawa: Co by było gdyby.. cz.1 11.02.2011 - ForumSubskrybuj kanał: że bycie dziewczyną bohatera filmów jest fajne?. Są jednak pytania, które warto mu zadać, by lepiej go poznać i dowiedzieć się o nim tego, co normalnie nie wypłynęłoby podczas swobodnej rozmowie przy kawie.. A co jest tak straszne, że wolałbyś o tym zapomnieć?. Książka "Mamo, co by było, gdyby… " przynosi mądre i skuteczne sposoby na zaspokojenie dziecięcej ciekawości i złagodzenie jego lęków.. Jaką rolę odgrywa w twoim życiu miłość i .Pytania, które warto zadać partnerowi.. Pytania do chłopaka/dziewczyny - najważniejsze zasady dotyczące pytań.. Moderator: Tarotka : Strona 1 z 1 [ Posty: 20 ] Podgląd wydruku .Spotykacie już jakiś czas, uwielbiacie spędzać ze sobą każdą chwilę i nie brakuje wam tematów do rozmów.. 140.Co najbardziej doceniasz w przyjaźni?. Jeśli nie - trafiłaś w dobre miejsce!- co by zrobił gdyby miał dzisiaj zginąć ;P - co robi w chwilach gdy jest mu smutno - spytaj się czy bardziej patrzy na wygląd czy wnętrze dziewczyny ;P - spytaj się co mu się w tobie podoba Wierz mi tych pytań jest bardzo duuuuużo, a ta gra jest przydatna ; ) Mam dużo pytań jeśli chcesz wiedzieć jakie to mój GG: 26621599 xDPytanie do chłopaka / kolegi O co można zapytać chłopaka..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.