Paktofonika chwile ulotne interpretacja

Pobierz

2009-01-30 20:52:57 podoba wam sie Paktofonika - Chwile Ulotne ?. 2010-07-01 14:58:51Chwile Ulotne Lyrics: Nie ufam nikomu, kocham tylko tych, co na to zasłużyli / Jeszcze nie szeleszczę kasą tak, jak klasą z winyli / Więc nie przepuszczę żadnej chwili, gdyż żyję na .Paktofonika (w skrócie PFK i nazywana przez fanów jako "Pakt trzech") - polski zespół muzyczny wykonujący hip-hop.Powstał w 1998 roku z inicjatywy Wojciecha "Fokusa" Alszera, który do współpracy zaprosił Sebastiana "Rahima" Salberta, byłego członka formacji 3xKlan oraz Piotra "Magika" Łuszcza znanego z występów w zespole Kaliber 44.Paktofonika - Chwile Ulotne Informacja Od: Źródło by Alkopoligamia.com Data Utworzenia: 2018-07-22 16:03:03 "Łapie chwile ulotne jak ulotka" Albo inaczej Paktofonika PAKTOFONIKA / PFK / Chwile Ulotne Pierwszy moj teledysk, ktory zrobilem na cyfrowej kamerze.. 2,3k {{ like_int }} .. Wyróżniamy się unikalnymi interpretacjami tekstów, które pozwolą Ci na dokładne zrozumienie przekazu .Paktofonika - Chwile ulotne - tekst piosenki, teledysk, tłumaczenie.. .Paktofonika - Chwile Ulotne | [Zwrotka 1: Fokus] Nie ufam nikomu, kocham tylko tych, co na to zasłużyli Jeszcze nie szeleszczę kasą tak, jakPaktofonika-chwile ulotne(z tekstem)by matex12lwzapraszam do odsluchania moich utworow : Liedtext: Chwile ulotne: [Fokus] / Nie ufam nikomu / Kocham tylko tych co na to zasłużyli / Jesz.paktofonika: 'Łapię chwile ulotne jak ulotka, ulotne chwilę łapię jak fotka.'.

6:40 ...Paktofonika Chwile ulotne.

Tematem na osobny tekst jest zjawisko Fokusa.. 2,4k {{ like_int }} .. Wyróżniamy się unikalnymi interpretacjami tekstów, które pozwolą Ci na dokładne zrozumienie przekazu .Łapiesz chwile ulotne, jak ulotka - ulotne chwile łapiesz, jak fotka?. Podziel się ze znajomymi: .. mówił Fokusmok Łapię chwile ulotne jak ulotkaUlotne chwile łapię jak fotka Chwile ulotne chwytamJak sygnał satelitaI ta różnicaNie krążę po orbitachLecz twardo stąpam po chodnikachChcę żyć aktywnie nim wyciągnę kopytaJest pewna dewiza którą .Paktofonika-Chwile Ulotne (Sklejka kilku zdjęć wykonawców zespołu Paktofonika!Paktofonika Paroles de « Chwile ulotne »: [Fokus] / Nie ufam nikomu / Kocham tylko tych co na to zasłużyli / Jesz.. 2020-11-05 14:13:42 Łapiesz ulotne chwile jak motyle?. Utwór "Chwile Ulotne" wykorzystuje popularny motyw "carpe diem", który funkcjonuje głównie w literaturze.. Jestem Bogiem.. Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy informacje przechowywane w przeglądarce internetowej.Chwile Ulotne Paktofonika.. 5,5k {{ like_int }} Jestem Bogiem Paktofonika.. Piotr wyskoczył ze swojego okna na 9. piętrze 26 grudnia po godzinie 6 rano..

Raz łapię chwile te słodziutkie, choć krótkie.

Wyróżniamy się unikalnymi interpretacjami tekstów, które pozwolą Ci na dokładne zrozumienie przekazu Twoich ulubionych piosenek.Magik.. Rób co chcesz.. Wybrany w 2002 roku przez stacje VIVA jako najlepszy hiphopowy kl.PAKTOFONIKA Kinematografia (2000) .. Kapitalne "Chwile Ulotne" hipnotyzują zaskakująco melodyjnym, choć transowym podkładem.. 2,3k {{ like_int }} .. Wyróżniamy się unikalnymi interpretacjami tekstów, które pozwolą Ci na dokładne zrozumienie przekazu .Chwile Ulotne Paktofonika.. Na Groove.pl znajdziesz najdokładniejsze tekstowo tłumaczenia piosenek w polskim Internecie.. 20 rocznica samobójczej śmierci członka Paktofoniki.. Rób co chcesz.. Wybrany w 2002 roku przez stacje VIVA jako najlepszy hiphopowy k…NAJlepszy Teledysk Polskiego Hip Hopu !. 5,8k {{ like_int }} Jestem Bogiem Paktofonika.. Jestem Bogiem.. Jestem Bogiem.. Rób co chcesz.. 5,6k {{ like_int }} Jestem Bogiem Paktofonika.. Człowiek znikąd, jak powiedzieliby niektórzy, objawił się nagle publiczności jako największa indywidualność rodzimej sceny hip-hopowej.. Raperzy nawołują do tego, aby żyć chwilami i czerpać z nich tyle ile się da.W utworze "Chwile ulotne", nieistniejącej już grupy Paktofonika, widzimy dokładnie nawiązanie do sentencji Horacego, chociażby w słowach: "jest pewna dywiza, którą znam - carpe diem, uznają ją ludzie, z którymi gram, o tym wiem", albo trafniej: "Łapię chwile ulotne jak ulotka, ulotne chwile łapię jak fotka, dbam, by chwile ulotne, jak ulotka, nie uleciały, jak ulotna plotka".PAKTOFONIKA / PFK / Chwile UlotnePierwszy mój teledysk, który zrobiłem na cyfrowej kamerze..

Sprawdź słowa piosenki Chwile ulotne Paktofonika, zobacz teledysk.

!Chwile przychodzą tam, jak koza do woza.. Treść interpretacji musi być wypełniona.. Priorytety.. Priorytety.. Od razu przewieziono go do szpitala, gdzie mimo .Paktofonika Chwile ulotne lyrics: [Fokus] / Nie ufam nikomu / Kocham tylko tych co na to zasłużyli / Jesz.ZAMÓW JUBILEUSZOWY BOX: W STREAMINGU: Texter till Chwile ulotne: [Fokus] / Nie ufam nikomu / Kocham tylko tych co na to zasłużyli / Jesz.50+ videos Play all Mix - Paktofonika - Chwile ulotne.. Ulotne chwile łapię jak fotka /x2 [Magik] Życie nasze składa się z krótkich momentów.. Niczego nie przegapię, wszystkie je łapięNie ufam nikomu Kocham tylko tych co na to zasłużyli Jeszcze nie szeleszczę kasą Tak jak klasą z winyli Więc nie przepuszczę żadnej chwili Gdyż żyję na kresk.Jesteś Bogiem - polski film fabularny z 2012 roku, w reżyserii Leszka Dawida.Film został luźno oparty na historii działalności polskiej grupy hip-hopowej - Paktofonika, a skoncentrowany wokół osoby, zmarłego w 2000 roku rapera Piotra "Magika" Łuszcza.W rolach głównych wystąpili Marcin Kowalczyk, Dawid Ogrodnik i Tomasz Schuchardt.. Zobacz słowa utworu Chwile ulotne wraz z teledyskiem i tłumaczeniem.Chwile Ulotne Paktofonika..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt