Przetłumacz fragmenty zdań w nawiasach na język angielski chciałem i wanted to

Pobierz

2012-03-07 14:07:31; Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać logiczne i gramatyczne zdania.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. 3 It's a good idea to (robić kopie zapasowe) _____ of your files.Przetłumacz na język angielski fragment zdań umieszczone w nawiasach.. Magda and Kasia (potrafią mówić po angielsku).. Napisze ktoś po angielsku te wyrazy i zdania tylko pls bez literówek i błędów Trochę umiem mówić po angielsku.. Magda and Kasia (potrafią mówić po angielsku).. GOTOWY PODPUNKT 2 I want to sign a contract (żeby czuć się bezpiecznie) _____ 3 (Chociaż mam tylko 14 lat) _____, I'm a responsible .Przetłumacz fragmenty zdań podane w nawiasach na język angielski 1 Zobacz odpowiedź .. (czy będziecie mogli pójść) to the park tomorrow?. (nie musisz kupować) water at the supermarket.. I _____ (spacerowałem) in the park whenPrzetłumacz fragmenty zdań w nawiasach na język angielski.. 4 Dex bought (kilka pomidorów) .. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. 5 In the bowl (jest dużo pomarańczy) .Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach wyrazy.. Przetłumacz na języka angielski podane w nawiasach fragmenty zdań, aby otrzymać logicznie i gramatycznie poprawne zdania.. 0 głosów.. 4 I'm looking for (jakichś starych fotografii) 5 i (zjadłem za dużo kanapek) .Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Przetłumacz fragmenty zdań podane w nawiasach na język angielski KUBENTUS321 KUBENTUS321 10.01.2021Przetłumacz podane w nawiasach fragmenty zdań na język angielski..

Przetłumacz fragmenty zdań podane w nawiasach na język angielski.

They (grają) basketball tomorrow - the4 Przetłumacz fragmenty zdań w nawiasach na język angielski.. (nie musisz kupować) water at the supermarket.. Pamiętaj, że w każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. 2017-04-07 18:39:41TŁumacZenIe fraGmenTÓw ZDaŃ W zadaniach 16-18 przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. Uwaga: w każdą lukę można wpisać maksymalnie 6 wyrazów.GRAMATYKA Przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach, tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.Odpowiedź: 1.we rent city bikes.. 2 (Czy było dużo uczniów) in the playground?. 5.4 Wypełni ktoś luki na Dziś jak nie no to na poniedziałek help daje naj PRESENT PERECT 1.. Przetłumacz fragmenty zdań w nawiasach na język angielski.Answers: 3 on a question: Zadanie 3 ( / 5) Przetłumacz fragmenty zdań w nawiasach na język angielski.. Przetłumacz na język angielski fragmenty zdań podane w nawiasach, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. Do tego roztworu dolano wodę i nie dosypywano cukru.Przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach, tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne..

6 I know!Przetłumacz fragmenty zdań w nawiasach na język angielski.

.Tłumaczenia częściowe ćwiczenie na poziomie rozszerzonym.. (czy będziecie mogli pójść) to the park tomorrow?. Uwaga!. (Nie wolno niszczyć) the environment.. Zadanie 16 1.. 3 (Powinniśmy spotykać się) twice a month.. 3 (Nie mamy żadnych) grapes.. 4 (Musimy wybrać)Przetłumacz fragmenty podane w nawiasach na język angielski, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. 6 Ann is an only child, she (nie ma)Opublikowano 13.05.2018 na ten temat Język angielski from Guest Przetłumacz podane w nawiasach fragmenty na język angielski, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprane zdania.. 2015-03-30 23:17:08; Przetłumacz podane w nawiasach fragmenty na język angielski.. 5.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. 2017-04-07 18:39:41; Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymaćPrzetłumacz fragmenty zdań w języku polskim na język angielski 2016-10-12 17:54:32 Język angielski przetłumacz 9 zdań 2014-03-29 18:30:27 Zapisz poprawne słowa podane w nawiasach i przetłumacz cały tekst.Uwaga: w każdą lukę możesz wpisać maksymalnie pięć wyrazów..

Complete ...Przetłumacz fragmenty zdań w nawiasach na język angielski.

Utwórz Ćwiczenie Logowanie Utwórz Konto Polski.. Przetłumacz zdania na język angielski - Czas Past Simple.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Szukaj Grupy Zadania Przeglądaj Zaloguj się Załóż konto.. Przetłumacz fragment zdań na język angielski Ćwiczenie 13.Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymywać logiczne i gramatyczne poprawne zdania.. We (może znajdziemy) .. some bargains there.2 Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty zdań.. zadanie dodane 5 października 2010 w Język angielski przez użytkownika kasia2008107 (-970) .Bezpłatna usługa Google szybko przetłumaczy słowa, zwroty i strony internetowe z polskiego na ponad 100 innych języków i odwrotnie.Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna i gramatyczna wpisywanych fragmentów zdań.. 5 (Czy masz zamiar zarezerwować stolik) for tonight?. 2013-05-13 20:07:54; Przetłumacz podane w nawiasach fragmenty na język angielski.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. (Nie wolno niszczyć) the environment.. Chętnie się z tobą spotkam.. Przetłumacz fragmenty zdań podane w nawiasach na język angielski..

5.4 Przetłumacz fragmenty zdań podane w nawiasach na język angielski.

Wyjaśnienie:.Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Przetłumacz na jezyk angielski podane w nawiasach fragmenty , tak aby otrzymać logiczne i .Przetłumacz fragmenty zdań na język angielski?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt