Quiz o książce w pustyni i w puszczy

Pobierz

2009-10-21 18:22:24Test: W pustyni i w puszczy Opis testu: Szczegółowy test z lektury.. 2009-10-21 18:22:24; jakie są zwierzęta w książce w pustyni i w puszczy?. Inne tryby testu.. Dokładniejszy niż streszczenie :) Liczba pytań: 89 Poziom: Trudny Rozwiązany: 8143 razy Średnia ocena:"W pustyni i w puszczy" - test.. Cześć te quizy pomogą wam sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności możecie sobie wybrać książki,lektury,powieści,prozy,a nawet bohaterowie naszych lektur.Quiz - Quiz o książce "W pustyni i w puszczy" Piesiulek zapytał(a) 03.11.2012 o 13:58: 1.. Telewizja Quiz wiedzy o Superbohaterach Marvela.. Udostępnij.. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. Telewizja Serial Violetta.. 46 Obserwuj autora.Test wiedzy o książce ,,W pustyni i w puszczy" .. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Gdzie przebywał Mahdi?. w kategorii.Henryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test z lektury.. 2.W pustyni i w puszczy - Test.. Ten quiz to dosko.. użytkownik Gulax.. Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel?. Na tym, aby upolować rzadkie zwierzęta.. Popularne quizy w tym tygodniu: Czy rozpoznasz postacie z Miraculum po ich rozp.. Poznaj swój wynik.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraPowtórzenie wiadomośći o książce ,,W pustyni i w puszczy"..

Ile wiesz o książce "W pustyni i w puszczy"?

Rozpocznij quiz.. Szkoła podstawowa "W pustyni i w puszczy" - test znajmości lektury.. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .Pytania i odpowiedzi do lektury W pustyni i w puszczy ( 74) Pytania i odpowiedzi do lektury W pustyni i w puszczy (.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Brakuje odpowiedzi.. Ten quiz to doskonała powtórka przed sprawdzianem!. Wyślij zgłoszenie .Test z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza.. Szkoła podstawowa Test z lektury "W pustyni i w puszczy" .Darmowy quiz: 6 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Rozwiąż nasz quiz i przekonaj się, czy dokładnie przeczytałeś książkę!Test z lektury: "W pustyni i w puszczy".. pytanie 1 z 10.Ile wiesz o książce "W pustyni i w puszczy"?. W pustyni i w puszczy - Informacje.W Pustyni i w Puszczy Quiz Wiedzy.. Quiz w Poczekalni..

... Quiz o książce,, w pustyni i w puszczy " ...16.

Sprawdź się rozwiązując ten krótki test.. ''W pustyni i w puszczy'' Henryka Sienkiewicza - quiz sprawdzający z lektury.26.03.2021 13:34.. Rozwiaż quiz, sprawdź swoją wiedzę o lekturze i utrwal wiadomości ze szkoły!Darmowy quiz: Ile wiesz o lekturze ,,W pustyni i w puszczy".. 10 punktów do zdobycia!. 2009-10-21 .Quiz o książce "W pustyni i w puszczy " 2012-11-03 13:58:08 jakie zwierzęta występują w książce W pustyni i w Puszczy 2009-10-19 19:41:06 Czy wiecie jakie zwierzęta występowały w puszczy w książce w pustyni i w puszczy ?. 2010-02-02 16:17:16Lektura szkolna: "W pustyni i w puszczy".. w Chartumie w Port-Saidzie w Mombasie w Omdurmanie Następne.. W Pustyni i w Puszczy autorstwa Henryka Sienkiewicza.. Przewiń.. w kategorii NaukaRozwiąż quiz Eduelo i sprawdź swoją wiedzę ze szkoły.. Brakuje odpowiedzi.. 1) Kto jest autorem powieści?. Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury W pustyni i w puszczy, które mogą Ci się przydać do powtórki.. Szkoła podstawowa Test z lektury "W pustyni i w puszczy" wikipedia.org.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. Rozwiąż test.. "Szklanki" czy "Jungle Girl", z której piosenki..

W pustyni i w puszczy.

Zawiera nieodpowiednie treści?. Późnie , będąc uż w szkole, towarzyszył czasem o cu lub panu Rawlisonowi, w czasie wakac i i świąt, w wycieczkach, akie z obowiązku musieli czynić od Port-Saidu aż do Suezu, dla rewiz i robót przy wale i przy pogłębianiu łożyska kanału.. Na tym, aby tata był z niego dumny.. Zaznacz, aby zobaczyć wynik.. Milionerzy — Edycja Minecraft!. Quiz wiedzy o lekturze "W pustyni i w puszczy" nadesłany przez Panią Julię Tańculę na konkurs "Kto pyta - nie błądzi".. Szukaj.. Martix21 5 lat temu.. 2010-02-02 16:17:16kanałem, wskutek czego inżynierowie, koledzy o ca, nazywali go "dzieckiem pustyni".. W jakim wieku była Nel?. 2009-10-21 18:22:24; jakie są zwierzęta w książce w pustyni i w puszczy?. Podobne pytania.. Część 1Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. Ta kultowa powieść autorstwa Henryka Sienkiewicza jest lekturą w 5 klasie szkoły podstawowej.. Ile wiesz o książce "W pustyni i w puszczy"?. Zaznacz, aby zobaczyć wynik.Ile wiesz o książce "W pustyni i w puszczy"?. Henryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy".. a) Henryk Sienkiewicz b) Bolesław Prus c) Adam Mickiewicz d) Juliusz Słowacki 2) Gdzie rozpoczyna się akcja powieści?.

Henryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy".

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. 0% average accuracy.Zobacz quiz: "W pustyni i w puszczy" Henryk Sienkiewicz.. Życzę miłego rozwiązywania.. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Test z "W pustyni i w puszczy" pomoże ci przygotować się do sprawdzianu ze znajomości lektury!. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. Skomentuj.. Na co zachorowała Nel w książce pt.: "W pustyni i w puszczy "?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt