Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek lektura tekst

Pobierz

W domu Mamy i Basi, nazywanej Małą Be, po wyjęciu z pralki często odnajdują się pojedyncze sztuki skarpet.Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek .. Zadanie 1.. W pewnej rodzinie, skarpetki regularnie giną podczas prania.. Mojemu prawie 5letniemu synkowi bardzo się spodobała, dużo różnych przygód.. To była wyjątkowo sympatyczna lektura :) jej lektura sprawiła nam wiele radości :) opowiadaliśmy bardzo chętnie (i ładnie!). Rzut oka na okładkę - od razu wiadomo, że będzie zabawnie i inteligentnie.. Pomyśleliście k.Justyna Bednarek, Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych).. Na odpowiedź nie musiała długo czekać: "Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych)!. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze!. Little Man 27 lutego 2020 0Komentarzy 4,845 Wyświetleń Dodaj do ulubionych .. Przeczytaj recenzję Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych).. Średnia ocena wszystkich książek w cyklu.. Każda skarpetka jest inna jednak taka jaka powinna być.. Autor: Nasza Klasa o 20:16.Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych) AUDIOBOOK (Justyna Bednarek) to bardzo zabawna książka audio dla dzieci, która jest obowiązkową lekturą szkolną w klasach 1-3 szkoły podstawowej.. 05:23 .Uczniowie klasy 2a z ciekawością przeczytały lekturę Justyny Bednarek pt. "Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek"..

Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek Koło fortuny.

Ogromną zaletą jest prosty i zrozumiały dla najmłodszych język, co czyni opowieść bardzo przyjemną w odbiorze.. Mimo ze książka ma 158 stron, czyta się ja szybko, ponieważ tekst nie zajmuje całych stron.Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek - streszczenie utworu Justyny Bednarek.. Pełna wdzięku, uroku i humoru opowieść o tym, że to co wydaje nam się prozaiczne i błahe można zamienić w niesamowitą przygodę.Przeczytaj recenzję Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych).. - współczesnych przedszkolaków i młodszych uczniów.. Opowieści Justyny Bednarek przedstawiają zarówno bohaterów realistycznych, jak i fantastycznych.. Do prawdziwego świata należy rodzina małej dziewczynki (Małej Be), a także specjalista który odwiedza ich by naprawić rzekomo zepsutą pralkę.. wg Felczakewa.. Książka Justyny Bednarek bardzo spodobała się dzieciom, głównie za sprawą poczucia humoru oraz niesamowitych historii skarpetek, które wyruszają w świat i robią .Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych) Część 1.. Osiągnięcia w zakresie rozumienia środowiska społecznego.. Spróbuj wyobrazić sobie, w jaki sposób z kosza na brudną bieliznę zginęło całe mnóstwo skarpetek.. Polecam.. Książka bardzo fajna, córka (8 lat) czyta z chęcią i opowiada przygody zwariowanych skarpetek:) Anna..

Test Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek Koło fortuny.

Wszystkie jednak maja w sobie coś .. "Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek" to zabawna lektura, którą pokochają wszystkie dzieci oraz dorośli czytający swoich pociechom przed snem.. Każda ze skarpet to inny charakter, inne marzenia i pragnienia.. Jednocześnie niezwykłe przygody 10 skarpetek zostały opisane w interesujący sposób, który wciąga czytelnika i .Dzisiaj w STREFIE CZYTELNIKA ONLINE witamy uczniów klas II, którzy nie zdążyli wypożyczyć lektury pt. "Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych)" Justyny Bednarek.. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze!Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek są naprawdę niesamowite!. Autorka opisuje przygody skarpetek, które wyruszają w świat i robią wielkie kariery.. Pokaż mimo to Popieram .. poezja satyra utwór dramatyczny (dramat, komedia, .Ha!. Przeżywające rozmaite historie .O warsztatach: czy zastanawialiście się kiedyś nad tym gdzie wędrują Wasze skarpetki, gdy nagle okazuje się, że nie możecie ich skompletować?.

Niesamowite przygody 10 skarpetek Rozdział 1.

Pragną go zmieniać i pomagać innym.. Klasa 2 Polski.Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych) JUSTYNA BEDNAREK wydawnictwo: Poradnia K ilość stron: 160 format: 1 6,5x23,5 cm rok wydania: 2015 cena: 29,93 zł Myślałam, że n.Po powrocie do szkoły po feriach zimowych, uczniowie klasy II omawiali lekturę "Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych)".. - programowa: z użyciem komputera - problemowa: karta pracy dotycząca elementów składowych szczęścia.. o przygodach skarpetek, a potem o nich pisaliśmy (też ładnie!).. Co się stało?. Bardzo fajna lektura za równo dla dzieci, jak i dla czytających ją dorosłych.. Uczeń: 4) ocenia swoje"Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek" to książka, która przynosi odpowiedzi na te i wiele innych pytań.Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek są naprawdę niesamowite!. Zadanie 2.Nasze lektury - Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek.. Pobierz legalnie Pełną Wersję tej książki MP3 przygody dziesięciu skarpetek.. Warszawa 2015, s. 6-9.. Książka Justyny Bednarek (tekst) i Daniela de Latoura (ilustracje) jest jedną najlepiej przyjętych i najweselszych lektur - także szkolnych!.

"Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek" rozdział drugi Teleturniej.

Zaglądamy do środka, a tam obłędne kolory, ruch, wachlarz postaci…dzieje się!. Bardzo ładne i zabawne są ilustracje, za które odpowiada Daniel de Latour.. Tu humor, niezwykła pogoda ducha i superbohaterska moc biją już z tytułów: głównego oraz .Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek Test.. Książka ta opowiada o przygodach zaginionych 10 skarpetkach, które ruszając w świat i przeżywają niesamowite przygody.Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek" to właściwie zbiór opowiadań, których bohaterami są tytułowe skarpetki.. 2b Układanie zdań do lektury "Niesamowite przygody 10 skarpetek" Koło fortuny.. Środki dydaktyczne: (strony internetowe wraz z linkami): - audiobook Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek: czterech prawych i sześciu lewych wraz z 3,625 Wyświetleń.. wg Katarzyna.. Swoją hipotezę opisz w formie krótkiego opowiadania.. Każda skarpetka jest inna, ma swoją niepowtarzalną .Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych) .. zabawna i niosąca przesłanie.. "Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych)" to lektura w klasach 1-3. b) edukacja społeczna 1.. "Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek" rozdział drugi Teleturniej.Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek - Bohaterowie.. Wiemy, że niebawem będziecie omawiali ten zbiór ciekawych opowieści, z których każda przedstawia przygody jednej z dziesięciu tytułowych skarpetek.Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek.. Autor: Justyna Bednarek , Daniel de Latour.AUDIOBOOK Niesamowite Przygody Dziesięciu Skarpetek - Justyna Bednarek (dla Dzieci).. Urozmaiceniem zajęć…Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek: czterech prawych i sześciu lewych.. 7,8 / 10 1 504 ocen.. Lokalizacja: Audiobook, Niesamowite przygody 10 skarpetek.. Na to pytanie odpowiada autorka bestselerowego cyklu: "Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek" - Justyna Bednarek.. "Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek" to kwintesencja przyjemności czytania.. Mimo ze książka ma 158 stron, czyta się ja szybko, ponieważ tekst nie zajmuje całych stron.. I oglądania, bo książkę zilustrował Daniel de Latour, ubarwiając tekst swoją charakterystyczną, lekką, dowcipną kreską, którą lubią i cenią zarówno dzieci, jak i dorośli.Klasa 3..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt