Test z lektury w pustyni iw puszczy trudny

Pobierz

Część 116.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.Test sprawdzający znajomość lektury " W pustyni i w puszczy" Henryka Sienkiewicza.. Skomentuj.. Sprawdź się rozwiązując ten krótki test.. Jak nazywał się pies Stasia i Nel - Saba 2.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Test z "W pustyni i w puszczy" pomoże ci przygotować się do sprawdzianu ze znajomości lektury!. ''W pustyni i w puszczy'' Henryka Sienkiewicza - quiz sprawdzający z lektury.Test z lektury: "W pustyni i w puszczy".. Na tym, aby tata był z niego dumny.. 2010-05-11 16:05:08W Pustyni i w Puszczy Quiz Wiedzy.. Jak się nazywa plemie Kaliego.Test z lektury pt. "W pustyni i w puszczy" :') Sprawdź swoją wiedzę z tej książki!Quiz W pustyni i w puszczy 28.. 46 Obserwuj autora.W pustyni i w puszczy - - Test.. Napisz opowiadanie, w którym Mar.. Hobbit czyli tam i z powrotemTen Quiz ma za zadanie sprawdzić twoje podstawowe informacje dotyczące lektury ,,W pustyni i w puszczy''.Test z wiedzy o lekturze ,,W pustyni i w puszczy '' 2015-01-25 19:31:23; Mam jutro test piątoklasisty.. Na co zachorowała Nel - Febra 4. a) w Warszawie b) w Londynie c) w Port Saidzie d) w Chartumie 3) Ojcowie głównych bohaterów byli: a) archeologami b) inżynierami c) podróżnikami d .26.03.2021 13:34.. Trudny test z lektury W pustyni i w puszczy, pytający o najdrobniejsze szczegóły..

Test z lektury "W pustyni i w puszczy".

1680 Obserwuj autora.. W pustynii i w puszczy.. Udostępnij.. Inne tryby testu.. "W PUSTYNI I W PUSZCZY" _____ imię i nazwisko I. Staś wybrał się do Lindego dopiero następnego dnia w południe, musiał bowiem odespać noc poprzednią.. Po drodze, w przewidywaniu, że chory może potrzebować świeżego mięsa, zabił dwie pentarki, które też istotnie zostały przyjęte z wdzięcznością.w pustyni i w puszczy - test z humorem - Labirynt.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.uloz plan wydarzen w formie rownowaznikow zdan do le.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. 10 punktów do zdobycia!. Dodaj do ulubionych.. 549 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Poznaj swój wynik.. Rozwiąże ktoś to zadanie?. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraQuiz W pustyni i w puszczy.. Pytania do lektury.. Skomentuj.Wyślij znajomemu link do testu i sprawdźcie kto lepiej go rozwiąże: Udanej zabawy!. Rozwiąż nasz quiz i przekonaj się, czy dokładnie przeczytałeś książkę!Pytania na sprawdzenie znajomości lektury Henryka Sienkiewicza pt. Lista pytań do lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza.Test z lektury: "W pustyni i w puszczy".. Quiz w Poczekalni.. Cześć te quizy pomogą wam sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności możecie sobie wybrać książki,lektury,powieści,prozy,a nawet bohaterowie naszych lektur.Aby zebrać jak najwięcej ciekawych roślin..

Test z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza.

Zawiera nieodpowiednie treści?. Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel?. 1) Kto jest autorem powieści?. Zaznacz, aby zobaczyć wynik.1.. Kategorie: Lektury, Quizy.. Wybierz jedna scenę z Dziadów III i znajdź odzwierci.. Wydarzenia przedstawione w książce rozgrywają się w a) Azji b) Australii c) Ameryce d) Afryce 2.. Napisz opowiadanie o spotkaniu z bohaterem lektury ".. Przewiń.. Czy odpowiesz prawidłowo na wszystkie pytania z lektury?. Sprawdź, ile pamiętasz!. a) polowania b) przebywanie z Nel c) książki przygodowe d) grać w Minecraft 2) Kto jest autorem lektury?. W Pustyni i w Puszczy autorstwa Henryka Sienkiewicza.. test znajomości lektur W Pustyni i W Puszczy x-D 2010-02-22 15:48:21; Co powinnam wiedzieć /umieć na test na kartę rowerową?. Rozwiąż test.. W pustyni i w puszczy - przetestuj swoją wiedzę #test wiedzy, #test, #książki i komiksy, #lektury szkolne, #w pustyni i w puszczy, #test z lektury 4330 x, 2016-01-07 21:34:08Test do wspaniałego przygotowania się do sprawdzianu z Lektury szkolnej pt. Życzę miłego rozwiązywania.. Lubię to Usuń polubienie.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy..

Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.

1) King to nazwa a) psa b) słonia c) podróżnika d) lwa 2) Głównym z porywaczy dzieci był a) Kali b) Linde c) Fumba d) Idrys 3) Staś Tarkowski ma lat a) 15 b) 14 c) 13 d) 16 4) Nel Rawlinson ma lat a) 10 b) 8 c) 7 d) 11 5) Kali pochodzi z ludu a) Wa-hima b) M`Rua c) Faru d) Fumba 6) Nel jest z pochodzenia a .TEST Z LEKTURY: W pustyni i w puszczy-Susan-10 miesięcy temu.. a) Stanisław Tarkowski b) Adam Mickiewicz c) Henryk Sienkiewicz d) Pani dyrektor 3) Gdzie urodził się Staś?Zobacz quiz: "W pustyni i w puszczy" Henryk Sienkiewicz.. Udostępnij.. Na tym, aby upolować rzadkie zwierzęta.. sz.p.michal.g 6 lat temu.. Tagi: polskie lektury, sienkiewicz, szkoła.. a) Henryk Sienkiewicz b) Bolesław Prus c) Adam Mickiewicz d) Juliusz Słowacki 2) Gdzie rozpoczyna się akcja powieści?. 1) Co najbardziej lubiał Staś?. Brakuje odpowiedzi.. Wypełniając test wiedzy, nauczysz się nowych wiadomości na temat tej lektury i rozwiążesz test aby dostać szustkę #Test, #quiz, #nauka, #w pustyni i w puszczy 304 x, 2016-02-23 08:00:00a) "W pustyni i w puszczy" to powieść obyczajowa b) "W pustyni i w puszczy" to powieść podróżnicza c) "W pustyni i w puszczy" to powieść przygodowa 35) Staś nauczył się strzelać: a) w Port Saidzie b) podczas pobytu w Omdurmanie c) po tym, jak zdołał uwolnić się z rąk porywaczy 36) Która narodowość nie pojawia się w utworze?Test z lektury szkolnej W pustyni i w puszczy..

W pustyni i w puszczy.

Zaznacz, aby zobaczyć wynik.. Ta kultowa powieść autorstwa Henryka Sienkiewicza jest lekturą w 5 klasie szkoły podstawowej.. Opis testu.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury W pustyni i w puszczy, poziom trudnyHenryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test znajomości lektury na poziomie zaawansowanym.. Dokładniejszy niż streszczenie :) Liczba pytań: 89 Poziom: Trudny Rozwiązany: 8143 razy Średnia ocena:jest łatwy, ale trudny :D - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTrudny test z W pustyni i w puszczy.. Brakuje odpowiedzi.. Rozwiąż test!Test: W pustyni i w puszczy Opis testu: Szczegółowy test z lektury.. Rozwiąż test »..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt