Tematy wypracowania z lektury ten obcy

Pobierz

Test zawiera pytania dotyczące fabuły i bohaterów książki Ten Obcy Ireny Jurgielewiczowej.Wypracowania z lektury ''Ten obcy'' ?. Była bardzo ładna i wysportowana.. Ma szesnaście lat, kiedy pojawia się na wyspie.. Wakacje właśnie dobiegały końca i każde z dzieci wracało do swoich miast.. Użytkownicy szukali również w naszych .Zenek Wójcik to tytułowy obcy z książki Ireny Jurgielewiczowej.. Prawie zawsze ma poważny wyraz twarzy.Jakie mieliście tematy z lektury,, Ten obcy" na wypracowaniu szkolnym ?. Jest tak cenna, że każdy o nią zabiega - dzięki niej mamy poczucie bezpieczeństwa i wsparcia tak potrzebnego nam w różnych trudnych życiowych sytuacjach.. 2011-02-17 15:36:26 Jak mogę dokończyć wypracowanie o książce ,,Ten obcy " 2011-11-03 21:34:18 pisał ktoś wypracowanie z Polskiego z lektury pt: Ten obcy ?. Najważniejszymi obecnymi w niej wątkami są: wątek podróży Zenka w poszukiwaniu wuja, pierwsze uczucie Uli i Zenka oraz relacja Uli z doktorem Zalewskim.. Z takich właśnie pochodzą Ula i Zenek.. Czas fabuły powieści obejmuje również wydarzenia wcześniejsze - śmierć matki Zenka, jego ucieczkę z domu, odejście ojca Uli, śmierć matki dziewczyny i lata .Zapoznaj się z naszymi propozycjami wypracowań z różnych przedmiotów i zwróć uwagę na to, że te najbardziej interesujące możesz dodawać do swojej listy ulubionych prac..

Oprócz: Tematy pracy klasowej z lektury ten obcy.

gdy czytała jego pożegnalny list, który zostawił nim zamieszkał z wujkiem w Tczewie, czuła wielki smutek, że go przy niej nie będzie, ale i radość, że chłopak ma kogoś z rodziny, kto się nim zaopiekuje.Wypracowania z lektury "Ten obcy .Krótkie wypracowanie z pol.. Pamiętaj, że jeśli nie widzisz interesującego Cię tematu wypracowania, to możesz skorzystać z powyższej wyszukiwarki treści.Sprawdź znajomość lektury Ten Obcy.. Był trochę starszy od reszty dzieci, miał około czternastu, może nawet szesnastu lat.. Jego charakterystyczną cechą wyglądu, są często uniesione brwi.. Przedstawione w powieści wydarzenia są bardzo uniwersalne - pomimo tego, że akcja rozegrała .Ula Zalewska to jedna z dwóch głównych bohaterek powieści Ireny Jurgielewiczowej pt. "Ten obcy".. 2012-05-28 22:25:10Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Ich zdaniem należy sprawdzić kim jest nieznajomy.. Posiada szczupłą sylwetkę i jasne blond włosy.. Skomentuj.. Zapraszamy do naszych zbiorów zgromadzonych w działach: Ściągi gotowce wydrukowane, czy też Ebuda-cd - ściągi na płycie.. wow zrobiłam ten test i mam 20/20 a jak zobaczyłam librus to .Przyjaźń jest jedną z najważniejszych rzeczy w życiu człowieka..

77% Charakterystyka Uli Zalewskiej - bohaterki lektury "Ten Obcy".

Zresetuj hasło Zarejestruj sie .. najnowsze testy, wypracowania i ściągi od teraz na twojej poczcie .. Test z lektury "W pustyni i w puszczy" H. Sienkiewicza.. 2013-03-04 20:38:29 Macie jutro jakąś /jakiś spradzwian/ prace klasową / kartkówkę ?. Login Hasło Zapamiętaj mnie.. Weź pod uwagę, skąd pochod zi główny bohater, informacje o jego rodzinie, problemy w życiu oraz jego decyzję dotyczącą przyszłości.. Powieść zmusza nas do refleksji nad własnym życiem.. Miała czarne, puszyste włosy, które kontrastowały z szarymi oczami.. Tematy Wypracowania z Polskiego Lektura "Ten Obcy" Będę miała nie dlugo wypacowanie klasowe z lektury " Ten Obcy " Chętnie bym się przygotowała ale nie wiem jakie moga być Tematy Wypracowania .Powieść Jurgielewiczowej "Ten obcy" jest powieścią złożoną i wielowątkową.. Jest ciotecznym bratem Julka.. Odwiedzają też Ulę i przekazują jej wiadomość, że niebawem odwiedzi ją Pestka.. Czytając lekturę dowiadujemy się, że Zenka ojciec to alkoholik, a on sam .Kryteria oceny charakterystyki.. Pochodzi z Wrocławia, gdzie mieszkał z rodzicami.Po śmierci matki, która zawsze broniła go przed atakami ojca-alkoholika, znalazł się w bardzo trudnej sytuacji.Irena Jurgielewiczowa - Ten obcy - Charakterystyka Uli Zalewskiej Dominika Grabowska 22 marca, 2013 język polski , Szkoła podstawowa No Comments Ula Zalewska , bohaterka powieści Ireny Jurgielewiczowej Ten obcy to ładna i zgrabna dziewczyna.74% Charakterystyka Uli Zalewskiej, bohaterki "Tego obcego"..

Sprawdź swoją wiedzę na temat najciekawszej lektury z podstawówki!

Bohaterowie utworu "Ten obcy" dojrzewali do przyjaźni.Chcą jej powiedzieć, że ktoś obcy pojawił się na ich wyspie.. Sprawdź swoją wiedzę na temat najciekawszej lektury z podstawówki!. Udostępnij.. Pestka była energiczna i stanowcza, zawsze skora do działania.Aby znaleźć interesują Cię ściągę, prace czy też wypracowanie na temat: Tematy pracy klasowej z lektury ten obcy.. Ojciec Uli jest z zawodu .. "Ten Obcy" to jedna z najlepszych książek Ireny Jurgielewiczowej.. Ma szesnaście lat, kiedy pojawia się na wyspie.. 2010-03-06 20:14:59; Jakie mogą być tematy na pracy klasowej z .Jednym z głównych bohaterów powieści pt. "Ten obcy" jest Zenek Wójcik.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. - Opowiadanie z dialogiem.Marian Pietrzyk to jeden z bohaterów książki Ireny Jurgielewiczowej pt.: "Ten obcy".. 2010-01-09 14:13:50; Jakie mieliście pytania na pracy klasowej z lektury pt,,Opowieści z Narnii"?. Uciekł z domu, ponieważ czuł się niekochany przez ojca, który był alkoholikiem.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćJakie tematy na prace klasową Ten Obcy?.

2010-02-08 16:37:40 Jak szybko nauczyć się na prace klasową z lektury ?

Od nowego akapitu zajmij się jego wyglądem zewnętrznym, (podaj najistotniejsze cechy wyglądu, opisz, jak wyglądał, kiedy dzieci zobaczyły go po raz .Wyczyn Zenka - opowiadanie z elementami dialogu, na podstawie powieści "Ten obcy" Zostałeś obdarzony wielką mocą magiczną, Twoja magia działa 24h.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Pobierz: przykładowe wypracowanie z lektury ten obcy.pdf.. Ula zamieszkała z tatą w Olszynach i zaakceptowała jego nową żonę.Czas i miejsce akcji "Tego obcego" Akcja powieści Ireny Jurgielewiczowej: "Ten obcy" rozpoczyna się we wtorek 11 lipca i obejmuje wydarzenia, rozgrywające się na przełomie kilku tygodni - do połowy sierpnia.. Jest on półsierotą, jego matka zmarła, a opiekował się nim ojciec, który nadużywał alkoholu.Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. charakterystyka Pestki Uli Mariana I julka Z kim chciałbyś sie zaprzyjaźnić i dlaczego?. Jego matka nie żyła.Plik TEN OBCY.doc na koncie użytkownika dorotkar • folder TEMATY LEKCJI • Data dodania: 4 cze 2009 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Pestka to jedna z bohaterek powieści psychologicznej I.Jurgielewiczowej pt."Ten obcy".. Bartusra 5 lat temu.. Napisz wstęp, który obejmuje przedstawienie postaci.. Trzynastoletnia dziewczyna, która spędzała wakacje w Olszynach.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Jest niezwykle wrażliwą, czułą i sympatyczną trzynastolatką.. Jak wykorzystasz ten dar?. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Zenek Wójcik - charakterystyka Zenek Wójcik jest głównym bohaterem powieści Ireny Jurgielewiczowej: "Ten obcy".. Mijało właśnie pół roku, od kiedy Ula widziała ostatni raz Zenka.. Autorka porusza w niej różne problemy moralne naszych rówieśników, dzieci z rozbitych rodzin..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt