Test z lektury szatan z siódmej klasy wordwall

Pobierz

a) uczniu b) przyjaciel c) szatan 9) Do której klasy chodził Adaś?. Poniżej przedstawiamy krótki test ze znajomości książki Szatan z siódmej klasy Kornela Makuszyńskiego.. answer choicesRozwiąż test z lektury - Szatan z siódmej klasy - i przekonaj się ile pamiętasz z lektury.. Szatan z siódmej klasy||test DRAFT.. Co stało się Adasiowi w głowę?. Profesor Gąsowski poprosił Adasia o wyjaśnienie zagadki znikających drzwi, ponieważ: chłopiec rozszyfrował jego system odpytywania uczniów, chłopiec był najpilniejszym uczniem w klasie, profesor nie miał pieniędzy, by wynająć detektywa, chciała tego Wanda.Pobierz darmową ściągę - wszystkich streszczeń - - .Główny bohater z przyjemnością rozwiązywał zagadkę znikających drzwi, gdyż: był świetnym detektywem.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Szatan z siódmej klasySzatan z siódmej klasy||test DRAFT.. 1st - 6th grade .. Z zalewanej piwnicy .Trudny test z lektury Szatan z siódmej klasy, pytający o najdrobniejsze szczegóły.. Kto wyciągnął Adasia i Francuza z lektury "Szatan z siódmej klasy" z piwnicy?. Niektóre z pytań są naprawdę trudne, także nie prz.Test diagramowy do książki Kornela Makuszyńskiego "Szatan z siódmej klasy" .. TEST DIAGRAMOWY DO LEKTURY KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO ,,SZATAN Z SI Author: Marian Created Date: 1/8/2004 11:30:55 PM .. "Szatan z siódmej klasy" - test ze znajomości lektury..

wg Eboch.Szatan z siódmej klasy Ruletka.

Skomentuj.. 94 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Koza; Profesor Gąsowski; Staszek Burski i harcerze; Sprawdź się w poniższych tematach: Quiz do lektury "Zaczarowana zagroda"Krótki test ze znajomości lektury - 12 pytań.. Szatan z siódmej klasy - plan wydarzeń Połącz w pary.. Klasa 6 Polski.. Poznajemy go na lekcja.Napoleon, Kazimierz Wielki, Juliusz Cezar, Aleksander Wielki.. a) w 1939 - koniec roku szkolnego i wakacje b) współcześnie c) w 1937 - koniec roku szkolnego i wakacje .Najbardziej kompletny test z lektury Szatan z siódmej klasy jaki znajdziesz w sieci.. Profesor Gąsowski uczył Adasia: a) historii, b) matematyki, c) geografii, d) języka.211 Szatan z siódmej klasy - Kornel Makuszyński 2 Test jednokrotnego wyboru Zaznacz jedną prawidłową odpowiedź na każde pytanie.. powieścią przygodową z wątkiem detektywistycznym.. Peliji 5 lat temu.. opowiadanie milosc test przygoda kobiety magia harrypotter filmy ksiazki youtube .12 Questions Show answers.. wg Alegriat.Szatan z siódmej klasy- znajomość tekstu - Spielshow-Quiz.. Kto rozbił Wandzi głowę?. a) 8 b) 7 c) 6 10) Co znikało z posiadłość państwa Gąsowskich ?Szatan z siódmej klasy Koło fortuny.. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Szatan z siódmej klasySzatan z siódmej klasy - test..

Szatan z siódmej klasy Test.

Agata_Froncz 4 lata temu.. Lektura "Szatan z siódmej klasy"-specjalnie dla klasy VIA Koło fortuny.. a) Ferenc Molnar b) Kornel Makuszyński c) Stefan Żeromski d) Adam Mickiewicz 2) Kiedy toczy się akcja powieści?. pytanie 1 z 15. wg Radziszewska1.. Szatan z siódmej klasy Test.. "Szatan z siódmej klasy" plan ramowy Połącz w pary.. opowiadaniem z wątkiem sensacyjnym.. a) przewrócił się b) ktoś go uderzył c) zemdlał i upadłFile : Test Z Odpowiedziami Do Lektury Pt Szatan Z Siodmej Klasy Z.zip postu:Test ze znajomości lektury pt. ,,Szatan z siódmej klasy" KORNEL MAKUSZYŃSKI - "SZATAN Z SIÓDMEJ KLASY" 1.Adaś ma: a.15 lat b.16 lat c.17 lat 2.Ojciec Test ze znajomości lektury pt. ,,Szatan z siódmej klasy.Seriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda Psychologia.. chciał przebywać w pobliżu fiołkowych oczu panny Wandy.. 8Test ma na celu sprawdzenie wiedzy o lekturze pt. "Szatan z siódmej klasy"!Kornel Makuszyński - Szatan z siódmej klasy - quiz Film zawiera 48 pytań sprawdzających znajomość lektury.. "Szatan z siódmej klasy" - ramowy plan wydarzeń Połącz w pary.. 1) Kto jest autorem książki pt. "Szatan z siódmej klasy'?. Test opracowała Bogumiła PIŃCZUK (Świdwin, Szkoła Podstawowa nr 4).. Pytania w teście są o różnym poziomie trudności ale dla osób, które czytały książkę nie powinny stanowić problemu..

Szatan z siódmej klasy Krzyżówka.

Edit "Szatan z siódmej klasy" - test ze znajomości lektury DRAFT.. Zapraszamy do rozwiązywania testu!Lista pytań z lektury Szatan z siódmej klasy.. Odpowiedzi: 1b, 2b, 3a, 4c, 5c, 7a, 8a, 9b, 10c, 11 a, 12b.Jeśli chcesz się sprawdzić z treści lektur "Szatan z siódmej klasy" to rozwiąż ten quiz, a na pewno coś więcej zapamiętasz!Pełna wersja pod adresem: Szatan z siódmej klasy - lektura szkolna do słuchania - audiobook mp3Autor: Korn.Szatan z siódmej klasy - Kornel Makuszyński - opracowanieW tym odcinku znajdziecie charakterystykę bohaterów oraz omówienie wybranych motywów.Streszczenie: h.Streszczenie Szatan z Siódmej Klasy na oficera.Adam Cisowski ma siedemnaście lat i jest uczniem siódmej klasy w Warszawskim gimnazjum.. potrzebował zarobić trochę pieniędzy na wakacje.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Szatan z siódmej klasy, poziom trudnyStart studying Test znajomości lektury ,,Szatan z siódmej klasy''.. Udostępnij.. Szatan z siódmej klasy 6ba (Łekno) Teleturniej.. kochał pieniądze i skarby.. Ponieważ poznał Annę i chciał z nią spędzić resztę życia .. Brakuje odpowiedzi.Test do Szatan z 7 klasy.doc - Lektury SP scenariusze: Test diagramowy do książki Kornela Makuszyńskiego "Szatan z siódmej klasy" 1.. Szatan z siódmej klasy- znajomość tekstu Teleturniej.. wg Szczepaniak1..

"Szatan z siódmej klasy" jest.

wg Agasior.test znajomości lektury Szatan z siódmej klasy Test..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt