Opisz jak spędziłeś ferie zimowe po angielsku

Pobierz

mam zadane opisać ferie zimowe po angielsku, to ma być pół str w zeszycie, to mogą być wasze ferie opisane ja sobie przekształcę na info.. Po powrocie dzwonisz do koleżanki/kolegi w Londynie i mówisz: gdzie mieszkałeś/-łaś podczas pobytu w górach, jak wyglądał twój dzień, co ci się podobało najbardziej.mam opisać po angielsku ferie zimowe prosze o ot aby uwzglednić że w pierwszy tydzień byłam u cioci a drugi w domu.. Drogi Bartku Bardzo dawno nie pisałem, wiem, ale ferie spędziłem tak intensywnie, że po prostu nie znalazłem czasu.. (8-10 zdań) Bardzo proszę, o pomoc.. Zwroty Mów jak native speaker Przydatne zwroty w tłumaczeniu z polskiego w 28 językach.Ferie zimowe vs ferie letnie!. Drogi Bartku Bardzo dawno nie pisałem, wiem, ale ferie spędziłem tak intensywnie, że po prostu nie znalazłem czasu.. Bardzo proszę o jakiś e mail po angielsku dotyczący jak spędziłam ferie zimowe.. proszę jakiś na poziomie gimnazjum potrzebuję na jutro To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćOpisz po angielsku ferie ?. Nowa Sól, 20.02.2006r.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćTłumaczenie słowa 'ferie zimowe' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Z poniższych zwrotów na pewno uda Wam się ułożyć parę zdań lub całe opowiadanie po niemiecku o feriach zimowych.Zadanie: napisz pocztówke jak spędzilismy ferie do andrzeja po angielsku na 100 słow, ale musi byc zawarte w rozwinięciu zajęcia typu zgalam na komputerze Rozwiązanie: hello andrzej, i m sending greeting for you with warsaw i would like to tell as i spent mySprawdź tłumaczenia 'ferie zimowe' na język Angielski..

... "ferie zimowe" po angielsku.

Tak jak już wspomniałem, zimowe.Zadanie: napisz 10 zdań o tym jak spędziłeś wakacje w czasie Rozwiązanie: moze byc w takim stylu 1 co dziennie chodziłem po molo 2 co jakiś czas zList do koleżanki/kolegi o świętach,zimie lub o planach na ferie!. Polish Wracam do domu na ferie .Winterferien Ferie zimowe wypracowanie po niemiecku.. z moich ferii ;D niektóre zdania powinny być w czasie present perfect .. i dyplom ;) z góry thix ;* <33 .. W pierwszym tygodniu planuje z rodzicami pojechać do cioci, do Zakopanego.. Nowa Sól, 20.02.2006r.. Śniegu nie brakowało.. The hotel was big and beautiful.Opisz w liście do kolegi jak spędziłeś ferie zimowe .. Jedziecie w góry, jesteście u dziadków, jeździcie na sankach lub nartach?. Witam Czy ktoś by mi mógł to przetłumaczyć na angielski: Drogi Pawle Na początku mojego listu chciałbym ci opisać moje ferie zimowe.. Tatry są magicznym miejscem na ferie zimowe.. O ile w przeszłości to listy były najpopularniejszym medium w przekazie informacji, o tyle w dzisiejszych czasach to właśnie e-mail jest najczęściej używany, aby przekazać jakąś informację między osobami znajdującymi się w pewnej od siebie odległości.Nowa Sól, 20.02.2006r.. Muszę się potem tego nauczyć na pamięć, aby poprawić ocenę..

Jak spędziłem ferie zimowe.

Upadałem ciągle, ale to mnie nie .Napisz jak spędzasz ferie zimowe.. Drogi Bartku Bardzo dawno nie pisałem, wiem, ale ferie spędziłem tak intensywnie, że po prostu nie znalazłem czasu.. 2009-09-23 22:37:15Przykładowy opis wakacji po angielsku.. Myślę, że ten list wystarczy jako zadośćuczynienie.. !Przykłady użycia - "ferie" po angielsku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. ( anglik) 2011-01-29 18:36:25 zadanie z polaka: napisz 10 zdań (forma dowolna) na temat : "Wiara w Boga pomaga w pokonaniu trudności życiowych" pomóżcie napisać 10 zdań pliss !. Język polski .. Tak jak już wspomniałem, zimowe.nagłówek po angielsku-piramida żywieniowa prosze help to na jutro na 6 jak sie u Przedmiot: Język angielski / Szkoła podstawowa: 5 rozwiązań: autor: Konto usunięte 3.5.2010 (14:32) Pomocy to na jutro!. Przedmiot: Język angielski / Szkoła podstawowa: 1 rozwiązanie: autor: dzida13 5.5.2010 (20:05) HELP NA JUTRO!. Zjeżdżając ze stoku po raz pierwszy czułem się bardzo pewnie.. Zapoznaj się z przykładami tłumaczeń 'ferie zimowe' w zdaniach, posłuchaj wymowy i przejrzyj gramatykę.. :D Bo jak sama to napisałam to naciągane 2 było.Mam napisać jak spędziłam ferie zimowe.. Było wspaniale!. A wiec tak pierwszy tydzień ferii zimowych spędziłem w Puławach, rano z kolegami chodziliśmy na basen i siłownie, a po południu jeździliśmy na łyżwach, wieczorami chodziliśmy na bilard.Napisz jak spędziłeś ferie zimowe (po angielsku, minimum 100 słów) Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Opis ferii po angielsku: na wsi..

Jak spędzacie ferie zimowe?

Myślę, że ten list wystarczy jako zadośćuczynienie.. Byłem w polskich górach na nartach razem z rodziną.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:opis-ferii-zimowych-po-angielsku lulkalala 2011-01-29 08:45:58 UTC #1 Bardzo prosze zeby ktoś mi opisał po angielsku kilka dni spędzonych podczas ferii zimowych .E mail po angielsku do koleżanki/kolegi o feriach zimowych .. Jak spędziłem ferie zimowe.. Angielskie słownictwo związane z zimą i nie tylko.. Cześć Karolina!. Co oznacza, że nie zaliczyłem wywrotki.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Tak jak już wspomniałem, zimowe wakacje, choć krótkie, były dla mnie wypełnione zajęciami w stu procentach.Poznaj zbiór angielskich zwrotów, idiomów w szybki sposób.. Nauka angielskiego online z Gettin' English.Dyskusja na temat "Moje wakacje" - opis po angielsku na forum językowym Nie chce mi si .. jak to przetłumaczyć że ferie zimowe spędziłam w domu grałam na komputerze często spotykałam się ze znajomymi z klasą byłam na łyżwach chodziłam na dyskoteki i spotykałam się z moim chłopakiem.Ferie zimowe w tym roku były dla mnie bardzo udane.. Kalisz , 14.. 2015-05-07 14:17:41 Ferie zimowe ?. Myślę, że ten list wystarczy jako zadośćuczynienie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt