Uzupełnij dialogi tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty this is my friend ben

Pobierz

Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Luki należy uzupełnić w języku francuskim.Uzupełnij dialogi.. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Uwaga!. Dobrą odpowiedź odznaczam, a bezsensowne zgłaszam.. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teks…Uzupełnij dialogi 6.1.-6.2.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. zestaw 1 ŻYWIENIE / ZAKUPY I USŁUGI / ZDROWIE Robert went shopping for food.. Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Uzupełnij dialogi 1-3 tak, aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Uwaga!. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Uwaga!. Luki należyUzupełnij dialogi 6.1.-6.3.. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Uwaga!. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.Uzupełnij dialogi.. Wpisz w każdą lukę (1-4) brakujący fragment wypowiedzi tak, aby otrzymać logiczne i spójne teksty.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. UWAGA!. Uzupełnij dialogi.. Zadanie 6.. Uzupełnij dialogi 6.1.-6.3. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty..

brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.

Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Uzupełnij dialogi 6.1.-6.3.. B najpierw chce dwie gałki .. fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.Uzupełnij poniższe dialogi.. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. (0-3) Uzupełnij dialogi 6.1.-6.3.. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Luki należy uzupełnić w języku niemieckim.Uzupełnij dialogi 6.1.-6.3.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. W takich sytuacjach spróbuj wyobrazić sobie siebie czy swoich : najbliższych.. brakujący fragment wypowiedzi, aby otrzymać spójne i logiczne teksty..

brakujący fragment wypowiedzi, aby otrzymać spójne i logiczne teksty.

Wpisz w każdą lukę 1-3 brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Wpisz w każdą lukę (1.1. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Sytuacja ma miejsce w lodziarni.. Wpisz w każdą lukę (1.1.-1.6.). Proszę tylko zad 5, nie potrzeba 6.. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi tak, aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Uzupełnij dialog.. Uzupełnij dialogi.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Luki należyUzupełnij dialogi 1.1 -1.6.. Uwaga!. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.Uzupełnij dialogi 1.1.-1.6.. Uwaga!. Rozmowa w sali lekcyjnej pomiędzy uczniem i nauczycielem 6.1.. Wpisz w każdą lukę (6.1.-6.2.). W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. Wykorzystaj wyrazy podane w : nawiasach, ale nie zmieniaj ich formy.. Wpisz w każdą lukę (1.1.-1.6.). Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie czteryUzupełnij dialogi 1-2. brakujący fragment wypowiedzi, aby otrzymać spójne i logiczne teksty.Uzupełnij dialogi 1-4..

Wpisz w każdą lukę brakujący : ... Well, hanging out with friends.

Proszę o dobre odpowiedzi zależy mi na 3 punkcie Daje naj;…Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o 1 Uzupełnij dialogi.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.Uzupełnij dialogi 6.1.-6.3.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. Wpisz w każdą lukę (6.1.-6.2.). Jak byś zareagował?Strona 6 z 16 OJAP- Zadanie 6.. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne : teksty.. Imię i nazwisko .Uzupełnij dialogi.. Wpisz w każdą lukę 6.1.-6.3. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Wpisz w każdą lukę (1.1.-1.6.). Uwaga!. dziękuję.Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Uzupełnij dialogi.. Wykorzystaj wyrazy podane w nawiasie, ale nie zmieniaj ich .Uzupełnij dialogi.. Egzamin ósmoklasisty - zadania otwarte - ćwiczenia przygotowujące.. Wpisz w każdą lukę (1‒6) brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Wpisz w każdą lukę (6.1.-6.2.). Uwaga!. Zadanie 1.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. Co byś powiedział?. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.Zadanie 6..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt